fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» успішно захистили інтереси Lifelong Meditech Private Limited в антидемпінговому розслідуванні

22/ 04/ 2019
  Команді практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», під керівництвом партнера Олени Омельченко, вдалося відстояти інтереси великого індійського виробника стерильних одноразових шприців для підшкірних ін’єкцій - Lifelong Meditech Private Limited в антидемпінговому розслідуванні відносно імпорту в Україну шприців походженням з Республіки Індія, Турецької Республіки та Китайської Народної Республіки. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі на засіданні 17 квітня 2019 року вирішила не застосовувати заходи до продукції Lifelong Meditech Private Limited. Таким чином були враховані інтереси як індійського виробника, так і українських споживачів. «Незастосування заходів щодо всіх учасників – вкрай рідкісний підсумок для антидемпінгового розслідування, - прокоментувала рішення Олена Омельченко, партнер, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Так як наш клієнт є основним постачальником шприців з Республіки Індія в Україну, його повністю задовольняє рішення Комісії». Нагадаємо, що рішення про порушення антидемпінгового розслідування було прийнято Комісією 25 жовтня 2017 року за результатами розгляду скарги ПАТ «Гемопласт» та ПАТ «Тюмень-Медико-Сміла». Lifelong Meditech Private Limited була заснована у 2005 р. та входить до складу міжнародної диверсифікованої промислової групи Lifelong Group. Компанія виробляє стерильні одноразові шприци та голки для підшкірних ін’єкцій, а також набори для інфузій. Lifelong Meditech Private Limited реалізовує свою продукцію під брендами Safeway & Lifelong та є другим за обсягом виробником шприців в Індіїї із встановленою потужністю 720 мільйонів на рік.

Команді практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», під керівництвом партнера Олени Омельченко, вдалося відстояти інтереси великого індійського виробника стерильних одноразових шприців для підшкірних ін’єкцій – Lifelong Meditech Private Limited в антидемпінговому розслідуванні відносно імпорту в Україну шприців походженням з Республіки Індія, Турецької Республіки та Китайської Народної Республіки.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі на засіданні 17 квітня 2019 року вирішила не застосовувати заходи до продукції Lifelong Meditech Private Limited. Таким чином були враховані інтереси як індійського виробника, так і українських споживачів.

«Незастосування заходів щодо всіх учасників – вкрай рідкісний підсумок для антидемпінгового розслідування, – прокоментувала рішення Олена Омельченко, партнер, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Так як наш клієнт є основним постачальником шприців з Республіки Індія в Україну, його повністю задовольняє рішення Комісії».

Нагадаємо, що рішення про порушення антидемпінгового розслідування було прийнято Комісією 25 жовтня 2017 року за результатами розгляду скарги ПАТ «Гемопласт» та ПАТ «Тюмень-Медико-Сміла».

Lifelong Meditech Private Limited була заснована у 2005 р. та входить до складу міжнародної диверсифікованої промислової групи Lifelong Group. Компанія виробляє стерильні одноразові шприци та голки для підшкірних ін’єкцій, а також набори для інфузій. Lifelong Meditech Private Limited реалізовує свою продукцію під брендами Safeway & Lifelong та є другим за обсягом виробником шприців в Індіїї із встановленою потужністю 720 мільйонів на рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: