fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» успішно представили Полтавську газонафтову компанію у податковому спорі

13/ 04/ 2018
  Відома міжнародна юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представила інтереси СП «Полтавська газонафтова компанія» у Харківському апеляційному адміністративному суді щодо стягнення з СП «Полтавська газонафтова компанія» податкового боргу з рентної плати на загальну суму 154 млн грн. Під час судового розгляду юристами юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» було успішно доведено неможливість стягнення податкового боргу, який виник на підставі податкових повідомлень-рішень, виданих за фактом незаконно проведеної податкової перевірки. Ухвалою від 5 лютого 2018 р. Харківський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Полтавської об’єднаної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області, тим самим підтвердивши неправомірність претензій податкового органу до СП «Полтавська газонафтова компанія». Команда «Ілляшев та Партнери» працювала над цим проектом під керівництвом Галини Мельник, керівника практики податкового права, та Андрія Литвина, керівника Харківського офісу «Ілляшев та Партнери». СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, лідер серед недержавних нафтогазодобувних підприємств України. Підприємство було засноване у 1994 р. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобування та переробка нафти та газу.

Відома міжнародна юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представила інтереси СП «Полтавська газонафтова компанія» у Харківському апеляційному адміністративному суді щодо стягнення з СП «Полтавська газонафтова компанія» податкового боргу з рентної плати на загальну суму 154 млн грн.

Під час судового розгляду юристами юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» було успішно доведено неможливість стягнення податкового боргу, який виник на підставі податкових повідомлень-рішень, виданих за фактом незаконно проведеної податкової перевірки.

Ухвалою від 5 лютого 2018 р. Харківський апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення апеляційну скаргу Полтавської об’єднаної податкової інспекції Головного управління ДФС у Полтавській області, тим самим підтвердивши неправомірність претензій податкового органу до СП «Полтавська газонафтова компанія».

Команда «Ілляшев та Партнери» працювала над цим проектом під керівництвом Галини Мельник, керівника практики податкового права, та Андрія Литвина, керівника Харківського офісу «Ілляшев та Партнери».

СП «Полтавська газонафтова компанія» – спільне українсько-британське підприємство, лідер серед недержавних нафтогазодобувних підприємств України. Підприємство було засноване у 1994 р. Сфера діяльності компанії – пошук, розвідка, видобування та переробка нафти та газу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: