fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» – у п’ятірці кращих юридичних фірм України»

05/ 12/ 2018
  ЮФ «Ілляшев та Партнери» увійшла до п’ятірки провідних юридичних фірм України і зайняла 4 місце відповідно до Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2018». З командою 50 адвокатів і юристів у 6 офісах в Україні, Росії та Естонії, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає лідируючі місця серед юридичних фірм України за доходами і показниками фінансової ефективності. Проекти фірми увійшли в список найбільших публічних спорів у сфері оподаткування. ЮФ «Ілляшев та Партнери» – лідер у судовій практиці по кількості судових і арбітражних спорів протягом останніх років: у 2018 році фірма вела 40% найбільших публічних судових і арбітражних спорів року. Про дослідження Всеукраїнська дослідницька програма «50 провідних юридичних фірм України 2018» проведена видавництвом «Юридична практика». Юрфірми-лідери ринку визначаються за рядом встановлених критеріїв: кількості юристів, прибутковості, складності супроводжуваних ними угод і судових спорів, фінансовій ефективності. Всі показники зводяться воєдино за допомогою зважених коефіцієнтів. Співвідношення коефіцієнтів підібране таким чином, щоб найбільш природно інтегрувати в підсумковій таблиці фінансові показники юридичної фірми, масштабність її практик і професійну репутацію. Джерело: http://attorneys.ua/uk/news/ilyashev-partners-is-among-top-5-ukrainian-law-firms/

ЮФ «Ілляшев та Партнери» увійшла до п’ятірки провідних юридичних фірм України і зайняла 4 місце відповідно до Всеукраїнської дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України 2018».

З командою 50 адвокатів і юристів у 6 офісах в Україні, Росії та Естонії, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає лідируючі місця серед юридичних фірм України за доходами і показниками фінансової ефективності. Проекти фірми увійшли в список найбільших публічних спорів у сфері оподаткування.

ЮФ «Ілляшев та Партнери» – лідер у судовій практиці по кількості судових і арбітражних спорів протягом останніх років: у 2018 році фірма вела 40% найбільших публічних судових і арбітражних спорів року.

Про дослідження

Всеукраїнська дослідницька програма «50 провідних юридичних фірм України 2018» проведена видавництвом «Юридична практика».

Юрфірми-лідери ринку визначаються за рядом встановлених критеріїв: кількості юристів, прибутковості, складності супроводжуваних ними угод і судових спорів, фінансовій ефективності. Всі показники зводяться воєдино за допомогою зважених коефіцієнтів. Співвідношення коефіцієнтів підібране таким чином, щоб найбільш природно інтегрувати в підсумковій таблиці фінансові показники юридичної фірми, масштабність її практик і професійну репутацію.

Джерело: http://attorneys.ua/uk/news/ilyashev-partners-is-among-top-5-ukrainian-law-firms/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: