fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» представляють інтереси «Мозирсіль» в антидемпінговому розслідуванні

18/ 01/ 2018
  Команда практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси ВАТ «Мозырьсоль», одного з найбільших виробників солі класу екстра на пострадянському просторі, в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну солі кухонної виварної сорту екстра, упакованої в мішки обємом від 25 до 50 кг і контейнери обємом до 1000 кг, походженням з Республіки Білорусь. Рішення про порушення антидемпінгового розслідування було прийнято Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі 25 жовтня 2017 р. за результатами розгляду скарги ТОВ «Руссоль-Україна». Білоруське підприємство засноване у 1982 р. та входить до складу Білоруського державного концерну харчової промисловості «Белдержхарчопром». Підприємство виробляє харчову сіль з різними мінеральними добавками, випускає таблетовану сіль, харчові добавки на основі солі та ін. Географія експорту охоплює 19 країн далекого і ближнього зарубіжжя.

Команда практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси ВАТ «Мозырьсоль», одного з найбільших виробників солі класу екстра на пострадянському просторі, в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну солі кухонної виварної сорту екстра, упакованої в мішки об’ємом від 25 до 50 кг і контейнери об’ємом до 1000 кг, походженням з Республіки Білорусь.

Рішення про порушення антидемпінгового розслідування було прийнято Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі 25 жовтня 2017 р. за результатами розгляду скарги ТОВ «Руссоль-Україна».

Білоруське підприємство засноване у 1982 р. та входить до складу Білоруського державного концерну харчової промисловості «Белдержхарчопром». Підприємство виробляє харчову сіль з різними мінеральними добавками, випускає таблетовану сіль, харчові добавки на основі солі та ін. Географія експорту охоплює 19 країн далекого і ближнього зарубіжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: