fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» – партнер Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ»

15/ 06/ 2021
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала партнером ювілейного Х Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ», який проходитиме 12-14 серпня 2021 року в Києві у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». У рамках Фестивалю проходитиме фінал найбільшого в Україні Конкурсу інноваційних проєктів – у 6 секціях за напрямами: оборона і безпека; промисловий хайтек і космос; зелена енергетика, воднева економіка, екологія; біомедична інженерія і здоров’я людини; аграрна інженерія; інформаційні технології, цифрова країна. Кращий проєкт – переможець Конкурсу – отримає 12 місяців юридичного обслуговування у якості нагороди від юридичної фірми «Ілляшев та Партнери».  Серед організаторів і учасників Фестивалю – Міністерство освіти і науки України, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерство цифрової трансформації України, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, КПІ ім. Ігоря Сікорського, інноваційні кластери міст/регіонів та університети-учасники Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна (SCU), міжнародні представництва SCU, українські та міжнародні інвестиційні фонди. Програмою Фестивалю заплановано проведення низки заходів: міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України», виставка стартап-проєктів, панельні дискусії та урочисті заходи. Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році. Входить до числа найвідоміших юридичних фірм Східної Європи. Фірма реалізує найскладніші проєкти в Україні, відзначені в численних міжнародних та національних рейтингах.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала партнером ювілейного Х Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ», який проходитиме 12-14 серпня 2021 року в Києві у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

У рамках Фестивалю проходитиме фінал найбільшого в Україні Конкурсу інноваційних проєктів – у 6 секціях за напрямами: оборона і безпека; промисловий хайтек і космос; зелена енергетика, воднева економіка, екологія; біомедична інженерія і здоров’я людини; аграрна інженерія; інформаційні технології, цифрова країна.

Кращий проєкт – переможець Конкурсу – отримає 12 місяців юридичного обслуговування у якості нагороди від юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». 

Серед організаторів і учасників Фестивалю – Міністерство освіти і науки України, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерство цифрової трансформації України, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, КПІ ім. Ігоря Сікорського, інноваційні кластери міст/регіонів та університети-учасники Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна (SCU), міжнародні представництва SCU, українські та міжнародні інвестиційні фонди.

Програмою Фестивалю заплановано проведення низки заходів: міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України», виставка стартап-проєктів, панельні дискусії та урочисті заходи.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році. Входить до числа найвідоміших юридичних фірм Східної Європи. Фірма реалізує найскладніші проєкти в Україні, відзначені в численних міжнародних та національних рейтингах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: