fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» консультують IATA в процесі запуску EasyPay в Україні

16/ 01/ 2019
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала українським юридичним радником з регуляторних питань, пов’язаних із впровадженням Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA) – глобальною торговою асоціацією авіакомпаній зі штаб-квартирою в Канаді – нової платіжної системи EasyPay між авіакомпаніями-членами асоціації та туристичними агентами. Старший партнер Роман Марченко, який очолює практику фірми в галузі авіації, зазначив: «Наш юридичний супровід допоможе забезпечити запуск та роботу EasyPay у повній відповідності до всіх національних вимог щодо ліцензування або реєстрації IATA в Україні». IATA EasyPay – це новий спосіб оплати, який стане загальнодоступним для всіх турагентів, акредитованих Міжнародною асоціацією повітряного транспорту для оформлення квитків. IATA EasyPay надає туристичним агентам додаткове рішення для оплати авіаквитків для своїх клієнтів за низькою вартістю або безкоштовно на додаток до вже існуючих готівкових та безготівкових інструментів розрахунку. Юридичні послуги, що надаються в рамках проекту, включають юридичні консультації щодо українського законодавства та практики у сфері фінансових послуг і платежів, консультації з корпоративного права, підготовку Положення про представництво IATA в Україні, державну реєстрацію представництва. Членами Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) є близько 290 авіакомпаній, що здійснюють 82% повітряних перевезень. IATA надає допомогу у багатьох сферах авіаційної діяльності та у формуванні галузевої політики з критичних авіаційних питань.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала українським юридичним радником з регуляторних питань, пов’язаних із впровадженням Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA) – глобальною торговою асоціацією авіакомпаній зі штаб-квартирою в Канаді – нової платіжної системи EasyPay між авіакомпаніями-членами асоціації та туристичними агентами.

Старший партнер Роман Марченко, який очолює практику фірми в галузі авіації, зазначив: «Наш юридичний супровід допоможе забезпечити запуск та роботу EasyPay у повній відповідності до всіх національних вимог щодо ліцензування або реєстрації IATA в Україні».

IATA EasyPay – це новий спосіб оплати, який стане загальнодоступним для всіх турагентів, акредитованих Міжнародною асоціацією повітряного транспорту для оформлення квитків. IATA EasyPay надає туристичним агентам додаткове рішення для оплати авіаквитків для своїх клієнтів за низькою вартістю або безкоштовно на додаток до вже існуючих готівкових та безготівкових інструментів розрахунку.

Юридичні послуги, що надаються в рамках проекту, включають юридичні консультації щодо українського законодавства та практики у сфері фінансових послуг і платежів, консультації з корпоративного права, підготовку Положення про представництво IATA в Україні, державну реєстрацію представництва.

Членами Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) є близько 290 авіакомпаній, що здійснюють 82% повітряних перевезень. IATA надає допомогу у багатьох сферах авіаційної діяльності та у формуванні галузевої політики з критичних авіаційних питань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: