fbpx

«Ілляшев та Партнери» консультує криптообмінний майданчик Cryptagio

17/ 09/ 2018
  Талліннський офіс юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» консультує ліцензований естонський майданчик для обміну віртуальних валют Cryptagio з питань обслуговування операційної діяльності та розвитку бізнесу. Послуги фірми включають юридичний супровід структурування бізнесу, роботи з фінансовими установами, а також відповідність вимогам AML/KYC Європейського та Естонського законодавства, оцінювання ризиків і аудит online-бізнесу, консультування з питань ліцензування, захист прав інтелектуальної власності. Нагадаємо, що в 2017 році ЮФ «Ілляшев та Партнери» почала приймати цифрову валюту Bitcoin як плату за рахунками за професійні послуги. Cryptagio OÜ – майданчик для обміну віртуальних валют, зареєстрований в Естонії. Майданчик підтримує 7 цифрових активів: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETN), EOS (EOS), Tron (TRX), VeChain (VEN), OmiseGo (OMG) та Icon (ICX).

Талліннський офіс юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» консультує ліцензований естонський майданчик для обміну віртуальних валют Cryptagio з питань обслуговування операційної діяльності та розвитку бізнесу.

Послуги фірми включають юридичний супровід структурування бізнесу, роботи з фінансовими установами, а також відповідність вимогам AML/KYC Європейського та Естонського законодавства, оцінювання ризиків і аудит online-бізнесу, консультування з питань ліцензування, захист прав інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що в 2017 році ЮФ «Ілляшев та Партнери» почала приймати цифрову валюту Bitcoin як плату за рахунками за професійні послуги.

Cryptagio OÜ – майданчик для обміну віртуальних валют, зареєстрований в Естонії. Майданчик підтримує 7 цифрових активів: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETN), EOS (EOS), Tron (TRX), VeChain (VEN), OmiseGo (OMG) та Icon (ICX).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: