fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» ініціювали антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну радіаторів походженням з Туреччини та Китаю

19/ 04/ 2024
  Команда практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, що представляє інтереси національних виробників ТОВ «САН ТЕХ РАЙ» та ТОВ «Ютерм Україна», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну радіаторів для опалення походженням з Турецької Республіки та Китайської Народної Республіки. За результатами розгляду скарги ТОВ «Сан Тех Рай» та ТОВ «Ютерм Україна» Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі рішенням від 12.04.2024 року № АД-561/2024/441-01 порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з Турецької Республіки та КНР, що має наступний опис: радіатори для опалення (сталеві, алюмінієві, біметалеві), що класифікуються за кодами 7322 19 00 00, 7615 20 00 00, 7616 99 10 00,  7616 99 90 00 згідно з УКТ ЗЕД. «Підприємства очікували цього надзвичайно важливого рішення ще з 2023 року. За цей час демпінговий імпорт радіаторів завдав значної шкоди українським компаніям, які й без того працюють в складних умовах, – наголошує Олена Омельченко. – Застосування антидемпінгових заходів допоможе зберегти обсяги виробництва та робочі місця, поповнить державний бюджет і посилить економіку». За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт радіаторів для опалення з Туреччини та Китаю з метою відновлення справедливої конкуренції та захисту національного виробника від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування може тривати до 12 місяців. ТОВ «Сан Тех Рай» – лідер у виробництві сантехнічної інженерії в Україні, виготовляє продукцію для систем опалення та водопостачання. Продукція підприємства продається в 12 країнах. ТОВ «Ютерм Україна» працює на ринку сталевих панельних радіаторів, національний лідер у виробництві приладів опалення. Експортує продукцію до 22 країн світу.

Команда практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, що представляє інтереси національних виробників ТОВ «САН ТЕХ РАЙ» та ТОВ «Ютерм Україна», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну радіаторів для опалення походженням з Турецької Республіки та Китайської Народної Республіки.

За результатами розгляду скарги ТОВ «Сан Тех Рай» та ТОВ «Ютерм Україна» Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі рішенням від 12.04.2024 року № АД-561/2024/441-01 порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з Турецької Республіки та КНР, що має наступний опис: радіатори для опалення (сталеві, алюмінієві, біметалеві), що класифікуються за кодами 7322 19 00 00, 7615 20 00 00, 7616 99 10 00,  7616 99 90 00 згідно з УКТ ЗЕД.

«Підприємства очікували цього надзвичайно важливого рішення ще з 2023 року. За цей час демпінговий імпорт радіаторів завдав значної шкоди українським компаніям, які й без того працюють в складних умовах, – наголошує Олена Омельченко. – Застосування антидемпінгових заходів допоможе зберегти обсяги виробництва та робочі місця, поповнить державний бюджет і посилить економіку».

За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт радіаторів для опалення з Туреччини та Китаю з метою відновлення справедливої конкуренції та захисту національного виробника від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування може тривати до 12 місяців.

ТОВ «Сан Тех Рай» – лідер у виробництві сантехнічної інженерії в Україні, виготовляє продукцію для систем опалення та водопостачання. Продукція підприємства продається в 12 країнах.

ТОВ «Ютерм Україна» працює на ринку сталевих панельних радіаторів, національний лідер у виробництві приладів опалення. Експортує продукцію до 22 країн світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: