fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» ініціювали антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну деревостружкових плит походженням з Республіки Білорусь та Російської Федерації

19/ 03/ 2021
  Команда практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, що представляє інтереси ТОВ «Свиспан Лімітед», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну деревостружкових плит походженням з Республіки Білорусь та Російської Федерації. За результатами розгляду скарги українського виробника Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі від 20 лютого 2021 року порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з Республіки Білорусь та Російської Федерації, що має такий опис: деревостружкові плити з деревини (ДСП), за виключенням плит ДСП, покритих декоративною шаруватою пластмасою, що класифікуються згідно з УКТЗЕД за кодами 4410 11 10 00, 4410 11 30 00 та 4410 11 90 00. За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт деревостружкових плит з Республіки Білорусь та Російської Федерації з метою встановлення справедливої конкуренції та захисту українського виробника від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування може тривати 12 місяців. ТОВ «Свиспан Лімітед» – один із лідерів у галузі деревообробки в Україні та виробник меблевих плит. Спеціалізується на виготовленні шліфованих та ламінованих деревостружкових плит власної торгової марки Swisspan by Sorbes. Засновник компанії – Sorbes AG (Швейцарія), володіє двома деревопереробними підприємствами на Заході України.

Команда практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, що представляє інтереси ТОВ «Свиспан Лімітед», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну деревостружкових плит походженням з Республіки Білорусь та Російської Федерації.

За результатами розгляду скарги українського виробника Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі від 20 лютого 2021 року порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з Республіки Білорусь та Російської Федерації, що має такий опис: деревостружкові плити з деревини (ДСП), за виключенням плит ДСП, покритих декоративною шаруватою пластмасою, що класифікуються згідно з УКТЗЕД за кодами 4410 11 10 00, 4410 11 30 00 та 4410 11 90 00.

За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт деревостружкових плит з Республіки Білорусь та Російської Федерації з метою встановлення справедливої конкуренції та захисту українського виробника від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування може тривати 12 місяців.

ТОВ «Свиспан Лімітед» – один із лідерів у галузі деревообробки в Україні та виробник меблевих плит. Спеціалізується на виготовленні шліфованих та ламінованих деревостружкових плит власної торгової марки Swisspan by Sorbes. Засновник компанії – Sorbes AG (Швейцарія), володіє двома деревопереробними підприємствами на Заході України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: