fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» ініціювали антидемпінгове розслідування щодо імпорту портландцементу та клінкеру до України

30/ 08/ 2018
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка захищає інтереси українських виробників цементної галузі, ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту портландцементу та клінкеру до України з Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Молдова. Рішення про початок антидемпінгового розслідування за результатами розгляду скарги, підготовленої від імені українського національного товаровиробника командою практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом Олени Омельченко, було прийняте Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі 4 липня 2018 р. «У даний час ми беремо активну участь у процесі розслідування, яке проводиться Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, доводячи наявність загрози заподіяння шкоди національному товаровиробнику від демпінгового імпорту до України, – зазначила Олена Омельченко, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Ми надаємо всю необхідну інформацію для збереження робочих місць в Україні та залучення інвестицій до цементної галузі». За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт цементу з Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Молдова з метою встановлення справедливої конкуренції та захисту українських виробників від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування триватиме протягом 12-18 місяців.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка захищає інтереси українських виробників цементної галузі, ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту портландцементу та клінкеру до України з Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Молдова. Рішення про початок антидемпінгового розслідування за результатами розгляду скарги, підготовленої від імені українського національного товаровиробника командою практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом Олени Омельченко, було прийняте Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі 4 липня 2018 р.

«У даний час ми беремо активну участь у процесі розслідування, яке проводиться Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, доводячи наявність загрози заподіяння шкоди національному товаровиробнику від демпінгового імпорту до України, – зазначила Олена Омельченко, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Ми надаємо всю необхідну інформацію для збереження робочих місць в Україні та залучення інвестицій до цементної галузі».

За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт цементу з Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Молдова з метою встановлення справедливої конкуренції та захисту українських виробників від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування триватиме протягом 12-18 місяців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: