fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» ініціювали антидемпінгове розслідування щодо імпорту фарбованого оцинкованого рулонного прокату в Україну

04/ 02/ 2021
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси ТОВ «Модуль-Україна» та ТОВ «Хеві Метал», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну фарбованого оцинкованого рулонного прокату з Китайської Народної Республіки. За результатами розгляду скарги українських виробників, складеної командою практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 14 грудня 2020 року порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з КНР, який має наступний опис: прокат плоский з вуглецевої сталі, плакований, з гальванічним або іншим покриттям, класифікується за кодами 721070, 721090 та 721240 згідно з УКТЗЕД. Це антидемпінгове розслідування є одним з найбільших в історії введення заходів в Україні - як за обсягом імпорту товару в Україну, так і за кількістю зацікавлених сторін, включаючи імпортерів, експортерів та китайських виробників. До участі в антидемпінговому розслідуванні зареєструвалися понад 50 виробників з Китайської Народної Республіки. За результатами антидемпінгового розслідування, яке триватиме 12 місяців, може бути введене антидемпінгове мито щодо імпорту в Україну фарбованого оцинкованого рулонного прокату походженням з КНР.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси ТОВ «Модуль-Україна» та ТОВ «Хеві Метал», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну фарбованого оцинкованого рулонного прокату з Китайської Народної Республіки.

За результатами розгляду скарги українських виробників, складеної командою практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 14 грудня 2020 року порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з КНР, який має наступний опис: прокат плоский з вуглецевої сталі, плакований, з гальванічним або іншим покриттям, класифікується за кодами 721070, 721090 та 721240 згідно з УКТЗЕД.

Це антидемпінгове розслідування є одним з найбільших в історії введення заходів в Україні – як за обсягом імпорту товару в Україну, так і за кількістю зацікавлених сторін, включаючи імпортерів, експортерів та китайських виробників. До участі в антидемпінговому розслідуванні зареєструвалися понад 50 виробників з Китайської Народної Республіки.

За результатами антидемпінгового розслідування, яке триватиме 12 місяців, може бути введене антидемпінгове мито щодо імпорту в Україну фарбованого оцинкованого рулонного прокату походженням з КНР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: