fbpx

«Ілляшев та Партнери» домоглися продовження спеціальних мит на імпорт в Україну пінополіуретану на три роки

01/ 07/ 2019
  Команда практики міжнародної торгівля юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», під керівництвом партнера Олени Омельченко, відстояла інтереси групи компаній «ІНТЕРФОМ» – одного з провідних українських виробників пінополіуретану – у межах перегляду спеціальних заходів щодо гнучких пористих плит, блоків та листів з пінополіуретану незалежно від країни походження. На засіданні 26 червня 2019 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі – Комісія) прийняла рішення продовжити строк дії спеціальних заходів на 3 роки. Також, Комісією було встановлено графік лібералізації застосованих заходів. Даний підхід повністю відповідає найкращим міжнародним практикам. Так, протягом першого року спеціальне мито встановлюється у розмірі 11,22%, на другий рік воно буде знижене до 10,66%, а в останньому періоді буде застосовуватись мито у розмірі 10,13%. «Продовження спеціальних заходів за результатами перегляду – рідкісний випадок в українській практиці, – прокоментувала Олена Омельченко, партнер, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Дане рішення дозволяє захистити вітчизняного виробника від зростаючого імпорту, позитивно позначиться на процесі відновлення галузі української економіки з виробництва пінополіуретанів та забезпечить справедливу конкуренцію на внутрішньому ринку. Лібералізаціонна програма свідчить про відповідність рішення Комісії високим світовим стандартам». У структурі імпорта товару в Україну займає лідируюче місце Угорщина – 32,9%, Польща – 23,6%, Румунія – 11,7%, Німеччина – 16,2%, імпорт з інших країн складає 15,6%. Рішення про перегляд спеціальних заходів було прийнято Комісією за результатами розгляду заяви ТОВ «ІНТЕРФОМ», ТОВ «ІНТЕРФОМ-ДНІПРО», ТОВ «ІНТЕРФОМ-ЗАХІД» та ТОВ «ІНТЕРФОМ-М». Група компаній «ІНТЕРФОМ» – провідний виробник еластичного пінополіуретану (поролону) на території України. Працює на ринку з 1997 р. До складу Групи входять чотири виробничі майданчики та власна торгівельна структура. Продукція Групи реалізується під торговою маркою Highfoam.

Команда практики міжнародної торгівля юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», під керівництвом партнера Олени Омельченко, відстояла інтереси групи компаній «ІНТЕРФОМ» – одного з провідних українських виробників пінополіуретану – у межах перегляду спеціальних заходів щодо гнучких пористих плит, блоків та листів з пінополіуретану незалежно від країни походження.

На засіданні 26 червня 2019 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (далі – Комісія) прийняла рішення продовжити строк дії спеціальних заходів на 3 роки. Також, Комісією було встановлено графік лібералізації застосованих заходів. Даний підхід повністю відповідає найкращим міжнародним практикам. Так, протягом першого року спеціальне мито встановлюється у розмірі 11,22%, на другий рік воно буде знижене до 10,66%, а в останньому періоді буде застосовуватись мито у розмірі 10,13%.

«Продовження спеціальних заходів за результатами перегляду – рідкісний випадок в українській практиці, – прокоментувала Олена Омельченко, партнер, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Дане рішення дозволяє захистити вітчизняного виробника від зростаючого імпорту, позитивно позначиться на процесі відновлення галузі української економіки з виробництва пінополіуретанів та забезпечить справедливу конкуренцію на внутрішньому ринку. Лібералізаціонна програма свідчить про відповідність рішення Комісії високим світовим стандартам».

У структурі імпорта товару в Україну займає лідируюче місце Угорщина – 32,9%, Польща – 23,6%, Румунія – 11,7%, Німеччина – 16,2%, імпорт з інших країн складає 15,6%.

Рішення про перегляд спеціальних заходів було прийнято Комісією за результатами розгляду заяви ТОВ «ІНТЕРФОМ», ТОВ «ІНТЕРФОМ-ДНІПРО», ТОВ «ІНТЕРФОМ-ЗАХІД» та ТОВ «ІНТЕРФОМ-М».

Група компаній «ІНТЕРФОМ» – провідний виробник еластичного пінополіуретану (поролону) на території України. Працює на ринку з 1997 р. До складу Групи входять чотири виробничі майданчики та власна торгівельна структура. Продукція Групи реалізується під торговою маркою Highfoam.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: