fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» домоглись у суді відновлення на посаді керівника стратегічного підприємства «Антонов» Олександра Донця

16/ 06/ 2020
  Сьогодні Окружний адміністративний суд міста Києва зупинив дію рішення генерального директора «Укроборонпрому» Айвараса Абромавичуса від 9 червня 2020 року про звільнення президента держпідприємства «Антонов» Олександра Донця. Про це повідомили в прес-службі відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», що представляє інтереси ДП «Антонов». Тим самим суд задовольнив клопотання О. Донця за його позовом щодо незаконності наказу Айвараса Абромавичуса. Також суд заборонив здійснювати будь-які дії щодо зміни даних про президента ДП «Антонов» у Державному реєстрі, у тому числі виключати з держреєстру відомості про те, що Олександр Донець є керівником держпідприємства. «Згідно з Кодексом адміністративного судочинства ухвала суду набрала законної сили негайно з моменту її винесення, тобто пан Донець наразі є єдиним законним керівником ДП «Антонов», – заявив старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», заслужений юрист України Роман Марченко. – Будь-які особи, які перешкоджатимуть діяльності президента ДП «Антонов», підлягатимуть кримінальній відповідальності за ст. 382 Кримінального кодексу «Невиконання судового рішення», що карається позбавленням волі на строк до восьми років». Нагадаємо, що у відповідь на звільнення Олександра Донця трудовий колектив ДП «Антонов» 9 червня провів відкриті збори та направив звернення до керівництва Держави з вимогою залишити Олександра Донця на посаді та вивести «Антонов» з-під некомпетентного управління пана Абромавичуса. Олександр Донець – знаний фахівець авіагалузі з великим стажем роботи, розпочав роботу в «Антонов» в 1988 році на посаді інженера з експлуатації. Пізніше обіймав керівні посади Київського авіазаводу «Авіант», державного авіапідприємства «Україна», ДП «Украерорух». З травня 2018 року обіймає посаду президента ДП «Антонов». Юрфірма «Iлляшев та Партнери» здійснює захист інтересів ДП «Антонов» з 1998 року.

Сьогодні Окружний адміністративний суд міста Києва зупинив дію рішення генерального директора «Укроборонпрому» Айвараса Абромавичуса від 9 червня 2020 року про звільнення президента держпідприємства «Антонов» Олександра Донця. Про це повідомили в прес-службі відомої юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», що представляє інтереси ДП «Антонов».

Тим самим суд задовольнив клопотання О. Донця за його позовом щодо незаконності наказу Айвараса Абромавичуса. Також суд заборонив здійснювати будь-які дії щодо зміни даних про президента ДП «Антонов» у Державному реєстрі, у тому числі виключати з держреєстру відомості про те, що Олександр Донець є керівником держпідприємства.

«Згідно з Кодексом адміністративного судочинства ухвала суду набрала законної сили негайно з моменту її винесення, тобто пан Донець наразі є єдиним законним керівником ДП «Антонов», – заявив старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», заслужений юрист України Роман Марченко. – Будь-які особи, які перешкоджатимуть діяльності президента ДП «Антонов», підлягатимуть кримінальній відповідальності за ст. 382 Кримінального кодексу «Невиконання судового рішення», що карається позбавленням волі на строк до восьми років».

Нагадаємо, що у відповідь на звільнення Олександра Донця трудовий колектив ДП «Антонов» 9 червня провів відкриті збори та направив звернення до керівництва Держави з вимогою залишити Олександра Донця на посаді та вивести «Антонов» з-під некомпетентного управління пана Абромавичуса.

Олександр Донець – знаний фахівець авіагалузі з великим стажем роботи, розпочав роботу в «Антонов» в 1988 році на посаді інженера з експлуатації. Пізніше обіймав керівні посади Київського авіазаводу «Авіант», державного авіапідприємства «Україна», ДП «Украерорух». З травня 2018 року обіймає посаду президента ДП «Антонов».

Юрфірма «Iлляшев та Партнери» здійснює захист інтересів ДП «Антонов» з 1998 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: