fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» домоглася застосування антидемпінгового мита на імпорт цементу з Турецької Республіки

14/ 09/ 2021
  Команда практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко домоглася застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну цементу та клінкеру походженням з Турецької Республіки з метою захисту українських товаровиробників. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення № АД-499/2021/4411-03 від 27.08.2021 року про застосування остаточного антидемпінгового мита за ставкою 32,64% – 40,73% до товару турецьких виробників-експортерів, що брали активну участь у розслідуванні, та 50,54% – до інших виробників та експортерів. Антидемпінгові мита застосовуватимуться до імпорту клінкерів цементних та портландцементу походженням з Турецької Республіки, що класифікуються за кодами УКТЗЕД: 2523 10 00 00 та 2523 29 00 00. Комісія встановила, що демпінговий імпорт турецького товару здійснювався за цінами, що були нижчими собівартості та цін продажу подібного українського товару на внутрішньому ринку України. За період з 1 січня 2017 року до 30 червня 2020 року обсяги демпінгового імпорту в Україну товару походженням з Турецької Республіки зросли в абсолютних показниках на 184,58%, що привело до загрози нанесення значної шкоди національним товаровиробникам. «Антидемпінгове розслідування було найскладнішим з огляду на велику кількість іноземних виробників та експортерів, що брали участь у процесі, ­– наголосила Олена Омельченко. – Мінекономіки розрахувало індивідуальне мито для десяти компаній, що є безпрецедентною практикою в Україні. Більшість з них визнали факт демпінгового імпорту та запропонували укласти письмові добровільні цінові зобов’язання щоб уникнути сплати мита до державного бюджету. Однак Комісія відхилила таку пропозицію, аргументуючи відсутністю національних інтересів України». Антидемпінгові заходи застосовуватимуться строком на п’ять років та стягуватимуться митними органами через 30 днів з дня опублікування повідомлення про прийняте рішення Комісії у газеті «Урядовий кур’єр». Таке рішення сприятиме встановленню справедливої конкуренції на українському ринку, а також збільшенню виробництва і реалізації продукції національними товаровиробниками, збереженню наявних і збільшенню нових робочих місць, зростанню майбутніх інвестицій в українську промисловість.

Команда практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко домоглася застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну цементу та клінкеру походженням з Турецької Республіки з метою захисту українських товаровиробників.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення № АД-499/2021/4411-03 від 27.08.2021 року про застосування остаточного антидемпінгового мита за ставкою 32,64% – 40,73% до товару турецьких виробників-експортерів, що брали активну участь у розслідуванні, та 50,54% – до інших виробників та експортерів.

Антидемпінгові мита застосовуватимуться до імпорту клінкерів цементних та портландцементу походженням з Турецької Республіки, що класифікуються за кодами УКТЗЕД: 2523 10 00 00 та 2523 29 00 00.

Комісія встановила, що демпінговий імпорт турецького товару здійснювався за цінами, що були нижчими собівартості та цін продажу подібного українського товару на внутрішньому ринку України. За період з 1 січня 2017 року до 30 червня 2020 року обсяги демпінгового імпорту в Україну товару походженням з Турецької Республіки зросли в абсолютних показниках на 184,58%, що привело до загрози нанесення значної шкоди національним товаровиробникам.

«Антидемпінгове розслідування було найскладнішим з огляду на велику кількість іноземних виробників та експортерів, що брали участь у процесі, ­– наголосила Олена Омельченко. – Мінекономіки розрахувало індивідуальне мито для десяти компаній, що є безпрецедентною практикою в Україні. Більшість з них визнали факт демпінгового імпорту та запропонували укласти письмові добровільні цінові зобов’язання щоб уникнути сплати мита до державного бюджету. Однак Комісія відхилила таку пропозицію, аргументуючи відсутністю національних інтересів України».

Антидемпінгові заходи застосовуватимуться строком на п’ять років та стягуватимуться митними органами через 30 днів з дня опублікування повідомлення про прийняте рішення Комісії у газеті «Урядовий кур’єр».

Таке рішення сприятиме встановленню справедливої конкуренції на українському ринку, а також збільшенню виробництва і реалізації продукції національними товаровиробниками, збереженню наявних і збільшенню нових робочих місць, зростанню майбутніх інвестицій в українську промисловість.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: