fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Іларіон Томаров – керівник практики інтелектуальної власності «Василь Кісіль і Партнери»

14/ 02/ 2018
  Іларіон Томаров приєднався до «Василь Кісіль і Партнери» в якості керівника практики інтелектуальної власності. Іларіон спеціалізується на судовому захисті прав інтелектуальної власності, захисті активів IT компаній, супроводі проектів електронної комерції, проведенні правових перевірок у сфері інтелектуальної власності та захисту даних. Пан Томаров має значний досвід роботи в українських та міжнародних юридичних фірмах, а також в якості корпоративного юрисконсульта з інтелектуальних прав у компанії «Nemiroff». «Ми раді вітати Іларіона Томарова у команді «Василь Кісіль і Партнери». Досвід та професійні навички Іларіона відповідають високим вимогам клієнтів практики інтелектуальної власності, серед яких – як IT стартапи, так і великі міжнародні компанії», - зазначив Андрій Стельмащук, керуючий партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». «Василь Кісіль і Партнери» - одна з небагатьох фірм, де я мріяв працювати, змінивши свій професійний шлях з корпоративного юриста на консультанта. Я поділяю цінності довіри, лідерства та відповідальності, які сповідує «Василь Кісіль і Партнери» і радий, що маю можливість розвивати практику інтелектуальної власності фірми у колі однодумців», - сказав Іларіон Томаров. ### Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected] Про фірму Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних обєднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Іларіон Томаров приєднався до «Василь Кісіль і Партнери» в якості керівника практики інтелектуальної власності.

Іларіон спеціалізується на судовому захисті прав інтелектуальної власності, захисті активів IT компаній, супроводі проектів електронної комерції, проведенні правових перевірок у сфері інтелектуальної власності та захисту даних.

Пан Томаров має значний досвід роботи в українських та міжнародних юридичних фірмах, а також в якості корпоративного юрисконсульта з інтелектуальних прав у компанії «Nemiroff».

«Ми раді вітати Іларіона Томарова у команді «Василь Кісіль і Партнери». Досвід та професійні навички Іларіона відповідають високим вимогам клієнтів практики інтелектуальної власності, серед яких – як IT стартапи, так і великі міжнародні компанії», – зазначив Андрій Стельмащук, керуючий партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери».

«Василь Кісіль і Партнери» – одна з небагатьох фірм, де я мріяв працювати, змінивши свій професійний шлях з корпоративного юриста на консультанта. Я поділяю цінності довіри, лідерства та відповідальності, які сповідує «Василь Кісіль і Партнери» і радий, що маю можливість розвивати практику інтелектуальної власності фірми у колі однодумців», – сказав Іларіон Томаров.

###

Детальнішу інформацію можна отримати від Ольги Шевченко, менеджера зі зв’язків із громадськістю
за тел.: +380 67 358 47 82 або електронною поштою: [email protected]

Про фірму

Заснована 1992 року, «Василь Кісіль і Партнери» є українською юридичною фірмою, яка надає інтегрований юридичний супровід у галузях банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, ринків капіталів, конкуренційного права та міжнародної торгівлі, вирішення спорів, податкового законодавства, енергетики і природних ресурсів, інтелектуальної власності,  праці та зайнятості, нерухомості і будівництва, а також ДПП, концесій та інфраструктури. «Василь Кісіль і Партнери» є членом та ексклюзивно представляє українську юрисдикцію у таких авторитетних міжнародних профільних об’єднаннях: TerraLex (160 юридичних фірм у 100 країнах), Cathay Associates (40 юридичних фірм з 500 офісами у світі у 43 містах Європи та Азії) та Ius Laboris (1700 юристів практики праці та зайнятості у 50 країнах). Керуючим партнером адвокатського об’єднання «Василь Кісіль і Партнери» з 2015 року є Андрій Стельмащук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: