fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IFRS Forum Ukraine «На шляху до якісної звітності за МСФЗ»

04/ 04/ 2018
    Національні стандарти наближаються до міжнародних. Міністерство фінансів поступово вносить зміни, усуваючи різницю між українською системою обліку та загальноприйнятою європейською. BDO Ukraine разом з Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України виступили ініціаторами проведення IFRS Forum Ukraine «На шляху до якісної звітності за МСФЗ», маючи на меті інформування представників фінансових служб акціонерних товариств та відповідальних за складання та подання фінансової звітності за МСФЗ про нормативно-законодавчі вимоги щодо фінансової звітності, надання практичних порад та застережень від практиків, а також висвітлення найактуальніших питань, які виникають під час застосування МСФЗ. «Чим більше професійних вимог до нас висувають – тим більше ми починаємо заробляти. Професія бухгалтера і аудитора по-справжньому буде оцінена тільки тоді, коли вона стане контрольованою і відкритою. У нас зараз 38 організацій в Україні не контрольовані, що не підкоряються професійному кодексу етики, просто мило спілкуються і п’ють чай. Організація повинна бути контрольована» – сказала під час виступу на форумі Алла Савченко, президент компанії BDO Ukraine, ініціатор форуму.
01/

 

Національні стандарти наближаються до міжнародних. Міністерство фінансів поступово вносить зміни, усуваючи різницю між українською системою обліку та загальноприйнятою європейською. BDO Ukraine разом з Федерацією професійних бухгалтерів та аудиторів України виступили ініціаторами проведення IFRS Forum Ukraine «На шляху до якісної звітності за МСФЗ», маючи на меті інформування представників фінансових служб акціонерних товариств та відповідальних за складання та подання фінансової звітності за МСФЗ про нормативно-законодавчі вимоги щодо фінансової звітності, надання практичних порад та застережень від практиків, а також висвітлення найактуальніших питань, які виникають під час застосування МСФЗ.

«Чим більше професійних вимог до нас висувають – тим більше ми починаємо заробляти. Професія бухгалтера і аудитора по-справжньому буде оцінена тільки тоді, коли вона стане контрольованою і відкритою. У нас зараз 38 організацій в Україні не контрольовані, що не підкоряються професійному кодексу етики, просто мило спілкуються і п’ють чай. Організація повинна бути контрольована» – сказала під час виступу на форумі Алла Савченко, президент компанії BDO Ukraine, ініціатор форуму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: