fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IFRB 2024/02 Поправки до МСБО 1 — Роз’яснення значення терміну «розрахунок»

05/ 04/ 2024
  BDO опублікувала Бюлетень IFRB 2024/02 «Поправки до МСБО (IAS) 1— Розяснення значення терміну «розрахунок» у класифікації зобов’язань». У січні 2020 року Рада з МСФЗ (IASB) опублікувала поправки до МСБО 1 «Подання фінансової звітності» (Класифікація зобовязань як поточні або довгострокові). Поправки, серед іншого, роз’яснюють значення терміну «розрахунок» задля класифікації зобов’язання як поточне або довгострокове. Поправки застосовуються до річних звітних періодів, що починаються 1 січня 2024 року або після цієї дати. У Бюлетені BDO з IFR аналізується вплив цих поправок на класифікацію зобовязань як поточних або довгострокових, особливо у випадку гібридних фінансових інструментів (наприклад, конвертованих боргових зобов’язань) з можливістю конвертації за американським зразком, на які ці поправки можуть суттєво вплинути. Огляд англійською мовою. Звертайтеся до нас у разі виникнення додаткових питань. Джерело: BDO Global ЗАВАНТАЖИТИ

BDO опублікувала Бюлетень IFRB 2024/02 «Поправки до МСБО (IAS) 1— Роз’яснення значення терміну «розрахунок» у класифікації зобов’язань».

У січні 2020 року Рада з МСФЗ (IASB) опублікувала поправки до МСБО 1 «Подання фінансової звітності» (Класифікація зобов’язань як поточні або довгострокові). Поправки, серед іншого, роз’яснюють значення терміну «розрахунок» задля класифікації зобов’язання як поточне або довгострокове. Поправки застосовуються до річних звітних періодів, що починаються 1 січня 2024 року або після цієї дати.

У Бюлетені BDO з IFR аналізується вплив цих поправок на класифікацію зобов’язань як поточних або довгострокових, особливо у випадку гібридних фінансових інструментів (наприклад, конвертованих боргових зобов’язань) з можливістю конвертації за американським зразком, на які ці поправки можуть суттєво вплинути.

Огляд англійською мовою. Звертайтеся до нас у разі виникнення додаткових питань.

Джерело: BDO Global

ЗАВАНТАЖИТИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: