fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IAM Strategy 300 визнав Ярослава Огнев’юка одним із найкращих IP юристів у світі

27/ 06/ 2019
  IAM Strategy 300: The World’s Leading IP Strategists 2019 визнав Ярослава Огнев’юка одним із 900 найкращих у світі юристів у сфері права інтелектуальної власності (ІВ). Ярослав став єдиним експертом з України та увійшов до рейтингу в секторах IP management consultancy, Legal та Technology transfer. Цей унікальний довідник визнає найкращих юристів у сфері ІВ на базі поглибленого дослідження, яке проводить міжнародна команда з Лондону, Вашингтону та Гонконгу. Потрапити до рейтингу можуть лише експерти, яких номінує принаймні троє представників іншої компанії. Згідно з IAMStrategy 300, це не гарантує включення до рейтингу, оскільки лише подальший змістовний аналіз кандидатур номінантів визначає, хто з них потрапить до списку найкращих. Партнер Ярослав Огнев’юк коментує: «Для мене велика честь увійти до списку найкращих експертів у сфері. Практика ІВ дуже активно розвивалася протягом останніх кількох років, що забезпечує економічний розвиток, приваблює інвестиції та надає чіткі і прозорі правила ведення бізнесу. Той факт, що право ІВ дуже активно розвивалося і в Україні, дає мені впевненість, що на цю галузь очікує навіть більший розвиток, а українські експерти в сфері ІВ матимуть змогу супроводжувати унікальні проекти». Офіційний прес-реліз IAM Strategy 300 доступний за посиланням.

IAM Strategy 300: The Worlds Leading IP Strategists 2019 визнав Ярослава Огнев’юка одним із 900 найкращих у світі юристів у сфері права інтелектуальної власності (ІВ). Ярослав став єдиним експертом з України та увійшов до рейтингу в секторах IP management consultancyLegal та Technology transfer.

Цей унікальний довідник визнає найкращих юристів у сфері ІВ на базі поглибленого дослідження, яке проводить міжнародна команда з Лондону, Вашингтону та Гонконгу. Потрапити до рейтингу можуть лише експерти, яких номінує принаймні троє представників іншої компанії. Згідно з IAMStrategy 300, це не гарантує включення до рейтингу, оскільки лише подальший змістовний аналіз кандидатур номінантів визначає, хто з них потрапить до списку найкращих.

Партнер Ярослав Огнев’юк коментує: «Для мене велика честь увійти до списку найкращих експертів у сфері. Практика ІВ дуже активно розвивалася протягом останніх кількох років, що забезпечує економічний розвиток, приваблює інвестиції та надає чіткі і прозорі правила ведення бізнесу. Той факт, що право ІВ дуже активно розвивалося і в Україні, дає мені впевненість, що на цю галузь очікує навіть більший розвиток, а українські експерти в сфері ІВ матимуть змогу супроводжувати унікальні проекти».

Офіційний прес-реліз IAM Strategy 300 доступний за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: