fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

HR Форум: Нові горизонти та тренди у світі рекрутингу

27/ 12/ 2023
  🌟 Цьогорічний HR Форум у Києві ще раз довів, що український рекрутинг змінюється прямо пропорційно з міжнародним. Основні поінти івенту: 🚀 Використання AI: Сучасний Рекрутинг. Інтелектуальний аналіз даних, використання штучного інтелекту – це не просто тренд, а необхідність. Наша агенція залишається на передових рубежах, використовуючи AI для швидкого і точного відбору кращих кандидатів. 😎 Людський капітал – Надважливий Актив. Справжній успіх компанії полягає в розумінні ваги Human capital. Розвивати, надавати певні свободи та можливості для ініціативи. В результаті призведе до досягнення висот самого бізнесу. 📚 Готовність до перенавчання та навчання співробітників. Сучасний ринок кандидатів вимагає готовності до оперативного перенавчання та постійного розвитку. З цього також витікає наступне. 😎 Важливість Софт-Скілів кандидатів. Відсутність xард скілів стає меншою проблемою, якщо кандидати розділяють цінности компанії та мають софт скіли для успішної роботи у існуючому колективі. Збалансована команда – ключ до успіху. 🌈 Різноманіття та Гендерна Рівність. Наше сьогодення несе нові виклики, які потрібно конвертувати у переваги. Стираються грані гендерної ознаки. Питання реінтеграції ветеранів - те над чим потрібно працювати компаніям вже зараз. Різноманіття #diversity – справжня сила і наша реальність. 🌈 Мультикультурність та Нові Сенси в бізнесі. Робота на глобальному ринку означає робота з різними культурами та точками зору. Наповнення українського бізнесу новими сенсами та інвестиції у світогляд - одні з основних задач на 2024 рік. Будуємо майбутнє ринку праці разом! #hragencykeypeople #Рекрутинг #HRФорум #СучаснийРекрутинг #ЛюдськийКапітал #AIвРекрутингу #НавчаннятаРозвиток #Ukraine #Kyiv #Odesa

🌟 Цьогорічний HR Форум у Києві ще раз довів, що український рекрутинг змінюється прямо пропорційно з міжнародним.

Основні поінти івенту:

🚀 Використання AI: Сучасний Рекрутинг.

Інтелектуальний аналіз даних, використання штучного інтелекту – це не просто тренд, а необхідність. Наша агенція залишається на передових рубежах, використовуючи AI для швидкого і точного відбору кращих кандидатів.

😎 Людський капітал – Надважливий Актив.

Справжній успіх компанії полягає в розумінні ваги Human capital. Розвивати, надавати певні свободи та можливості для ініціативи. В результаті призведе до досягнення висот самого бізнесу.

📚 Готовність до перенавчання та навчання співробітників.

Сучасний ринок кандидатів вимагає готовності до оперативного перенавчання та постійного розвитку. З цього також витікає наступне.

😎 Важливість Софт-Скілів кандидатів.

Відсутність xард скілів стає меншою проблемою, якщо кандидати розділяють цінности компанії та мають софт скіли для успішної роботи у існуючому колективі. Збалансована команда – ключ до успіху.

🌈 Різноманіття та Гендерна Рівність.

Наше сьогодення несе нові виклики, які потрібно конвертувати у переваги. Стираються грані гендерної ознаки. Питання реінтеграції ветеранів – те над чим потрібно працювати компаніям вже зараз. Різноманіття #diversity – справжня сила і наша реальність.

🌈 Мультикультурність та Нові Сенси в бізнесі.

Робота на глобальному ринку означає робота з різними культурами та точками зору. Наповнення українського бізнесу новими сенсами та інвестиції у світогляд – одні з основних задач на 2024 рік.

Будуємо майбутнє ринку праці разом!

#hragencykeypeople #Рекрутинг #HRФорум #СучаснийРекрутинг #ЛюдськийКапітал #AIвРекрутингу #НавчаннятаРозвиток #Ukraine #Kyiv #Odesa

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: