fbpx

Хобі Клуб Асоціації в Одесі: Заняття з пілатесу

16/ 01/ 2020
  Думаєте, що тренування можуть бути тільки виснажливими? Тоді обов’язково познайомтесь з пілатесом - системою оздоровлення, що дозволяє розвивати гнучкість і рухливість, зміцнювати м’язи та суглоби без надмірних навантажень. 2020 рік ми розпочали рухливо у рамках EBA Odesa Hobby Club. Засновниця студії пілатесу “Грація” Ольга Кальнєва провела цікаве заняття, яке можна виконувати як з тренером, так і самостійно. Фішкою цієї спортивної зустрічі стали наші ніжки, які часто залишаються поза нашою увагою. Так, від неправильного положення стопи порушуються функції хребта та суглобів, які в подальшому впливають на всі системи організму. Отож, щоденна гімнастика для стоп - це корисна знахідка для всіх, хто хоче бути здоровим. Також ми дізналися про базові принципи пілатесу, такі як: спостереження за диханням; постійний контроль та зосередженість на своїх м’язах; плавність рухів під час вправ не допускаючи дискомфорту; робота над вирівнюванням тіла, щоб зняти навантаження з хребта. Якщо ви шукаєте відчуття спокою, хочете відновити емоційну рівновагу чи просто навчитися контролювати свої думки, впевнено обирайте цей вид тренувань. Пам’ятайте, балансуючи тіло - ми балансуємо свій емоційний стан!

Думаєте, що тренування можуть бути тільки виснажливими? Тоді обов’язково познайомтесь з пілатесом – системою оздоровлення, що дозволяє розвивати гнучкість і рухливість, зміцнювати м’язи та суглоби без надмірних навантажень.

2020 рік ми розпочали рухливо у рамках EBA Odesa Hobby Club. Засновниця студії пілатесу “Грація” Ольга Кальнєва провела цікаве заняття, яке можна виконувати як з тренером, так і самостійно. Фішкою цієї спортивної зустрічі стали наші ніжки, які часто залишаються поза нашою увагою. Так, від неправильного положення стопи порушуються функції хребта та суглобів, які в подальшому впливають на всі системи організму. Отож, щоденна гімнастика для стоп – це корисна знахідка для всіх, хто хоче бути здоровим.

Також ми дізналися про базові принципи пілатесу, такі як:

  • спостереження за диханням;
  • постійний контроль та зосередженість на своїх м’язах;
  • плавність рухів під час вправ не допускаючи дискомфорту;
  • робота над вирівнюванням тіла, щоб зняти навантаження з хребта.

Якщо ви шукаєте відчуття спокою, хочете відновити емоційну рівновагу чи просто навчитися контролювати свої думки, впевнено обирайте цей вид тренувань. Пам’ятайте, балансуючи тіло – ми балансуємо свій емоційний стан!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: