fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Hillmont Partners – юридичний радник приватної угоди з інвестування у європейську логістичну компанію

18/ 01/ 2024
  Юридична фірма Hillmont Partners виступила радником приватного інвестора в угоді з придбання ним конвертованих зобов’язань компанії, що зареєстрована у штаті Делавер США і спеціалізується на логістичних послугах сегменту B2C у країнах ЄС. Фахівці Hillmont Partners консультували клієнта щодо умов підписки на конвертовані облігації. Зокрема, надали роз’яснення щодо умов конвертації, головних ризиків і питань захисту інвестиції, інструментів контролю, які доступні власникам конвертованих облігацій, а також стосовно умов акціонерної угоди та питань корпоративного управління після конвертації конвертованих облігацій в акції емітента. Керівництво проектом від імені Hillmont Partners здійснював старший партнер Валентин Засуха.

Юридична фірма Hillmont Partners виступила радником приватного інвестора в угоді з придбання ним конвертованих зобов’язань компанії, що зареєстрована у штаті Делавер США і спеціалізується на логістичних послугах сегменту B2C у країнах ЄС.

Фахівці Hillmont Partners консультували клієнта щодо умов підписки на конвертовані облігації. Зокрема, надали роз’яснення щодо умов конвертації, головних ризиків і питань захисту інвестиції, інструментів контролю, які доступні власникам конвертованих облігацій, а також стосовно умов акціонерної угоди та питань корпоративного управління після конвертації конвертованих облігацій в акції емітента.

Керівництво проектом від імені Hillmont Partners здійснював старший партнер Валентин Засуха.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: