fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Hillmont Partners – юридичний радник міжнародної угоди з венчурного фінансування за участю британської компанії у секторі спорту і відпочинку

08/ 12/ 2023
  Юридична фірма Hillmont Partners виступила радником приватного інвестора в угоді з придбання частки у британській провідній компанії, що спеціалізується на наданні послуг зі спорту та оздоровчого дозвілля. Кошти, залучені внаслідок успішної реалізації угоди, дозволять розташованій у Лондоні компанії продовжити розвиток спортивного бізнесу і розширити діяльність у форматі інноваційного навчального центру з організації оздоровчого дозвілля. Юристи Hillmont Partners надали приватному акціонерові правову допомогу зі структурування і документування угоди та забезпечили повний юридичний супровід процесу венчурного інвестування. «Ми дуже пишаємося тим, що мали можливість підтримати нашого клієнта під час здійснення його ефективної інвестиції в індустрію здорового дозвілля», — коментує Валентин Засуха, старший партнер Hillmont Partners, керівник практики корпоративного права та M&A. Старший партнер Валентин Засуха очолював команду Hillmont Partners під час роботи над угодою за підтримки старшого юриста Ірини Нагорняк.

Юридична фірма Hillmont Partners виступила радником приватного інвестора в угоді з придбання частки у британській провідній компанії, що спеціалізується на наданні послуг зі спорту та оздоровчого дозвілля.

Кошти, залучені внаслідок успішної реалізації угоди, дозволять розташованій у Лондоні компанії продовжити розвиток спортивного бізнесу і розширити діяльність у форматі інноваційного навчального центру з організації оздоровчого дозвілля. Юристи Hillmont Partners надали приватному акціонерові правову допомогу зі структурування і документування угоди та забезпечили повний юридичний супровід процесу венчурного інвестування.

«Ми дуже пишаємося тим, що мали можливість підтримати нашого клієнта під час здійснення його ефективної інвестиції в індустрію здорового дозвілля», — коментує Валентин Засуха, старший партнер Hillmont Partners, керівник практики корпоративного права та M&A.

Старший партнер Валентин Засуха очолював команду Hillmont Partners під час роботи над угодою за підтримки старшого юриста Ірини Нагорняк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: