fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Hillmont Partners успішно представила Enko Music у досудовому врегулюванні спору

22/ 05/ 2024
  Юридична фірма Hillmont Partners виступила радником Enko Music, потужного українського музичного лейблу, у досудових переговорах щодо врегулювання спору з відомою компанією з планування та просування заходів. Enko Music — музична дистриб’юторська компанія, яка розвиває музику, створену українськими вокалістами та музичними гуртами, серед яких Kalush Orchestra та Alyona Alyona, на провідних світових платформах, зокрема Spotify, Universal Music, TikTok, Apple Music та YouTube. Юристи Hillmont Partners розробили стратегію досудових переговорів, підготували всю необхідну документацію для організації грошових розрахунків. Сторони домовилися про мирову угоду та підписали юридичний договір про припинення спору. Старші партнери Валентин Засуха та Андрій Нижний очолювали роботу юристів у цій справі.

Юридична фірма Hillmont Partners виступила радником Enko Music, потужного українського музичного лейблу, у досудових переговорах щодо врегулювання спору з відомою компанією з планування та просування заходів.

Enko Music — музична дистриб’юторська компанія, яка розвиває музику, створену українськими вокалістами та музичними гуртами, серед яких Kalush Orchestra та Alyona Alyona, на провідних світових платформах, зокрема Spotify, Universal Music, TikTok, Apple Music та YouTube.

Юристи Hillmont Partners розробили стратегію досудових переговорів, підготували всю необхідну документацію для організації грошових розрахунків. Сторони домовилися про мирову угоду та підписали юридичний договір про припинення спору. Старші партнери Валентин Засуха та Андрій Нижний очолювали роботу юристів у цій справі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: