fbpx

Her Story “Жінки, які змінюють країну”

25/ 09/ 2017
    Наталія Микольська, Уляна Супрун, Іванна Климпуш-Цинцадзе - ці жінки неодноразово зустрічалися з бізнес-спільнотою Асоціації. Ми разом вирішували важливі питання, які стосуються економіки та добробуту країни. І от нарешті прийшов час поговорити про персоналії цих активних харизматичних жінок, які щодня просувають такі необхідні для країни реформи. Три різні, але надзвичайно надихаючі та відверті розповіді про життєвий шлях, професійний розвиток, надійний тил та підтримку рідних, дитячі мрії й пошуки натхнення. Ми ще раз переконалися, що для жінок не існує жодних барєрів. Варто лише відчути свою власну неповторну силу, впевнено крокувати по життю та вміти від душі посміятися, коли це доречно 😊 Історії наших героїнь - яскравий тому приклад! Дякуємо Дмитру Кріпаку за роль ведучого заходу! Особлива подяка партнерам заходу: Visa за підтримку заходу, Реприза за ексклюзивні подарунки спікерам, а також пригощання учасникам заходу, Argus та 2Amovers за допомогу з логістикою.
01/

 

Наталія Микольська, Уляна Супрун, Іванна Климпуш-Цинцадзе – ці жінки неодноразово зустрічалися з бізнес-спільнотою Асоціації. Ми разом вирішували важливі питання, які стосуються економіки та добробуту країни. І от нарешті прийшов час поговорити про персоналії цих активних харизматичних жінок, які щодня просувають такі необхідні для країни реформи.

Три різні, але надзвичайно надихаючі та відверті розповіді про життєвий шлях, професійний розвиток, надійний тил та підтримку рідних, дитячі мрії й пошуки натхнення. Ми ще раз переконалися, що для жінок не існує жодних бар’єрів. Варто лише відчути свою власну неповторну силу, впевнено крокувати по життю та вміти від душі посміятися, коли це доречно 😊 Історії наших героїнь – яскравий тому приклад! Дякуємо Дмитру Кріпаку за роль ведучого заходу!

Особлива подяка партнерам заходу: Visa за підтримку заходу, Реприза за ексклюзивні подарунки спікерам, а також пригощання учасникам заходу, Argus та 2Amovers за допомогу з логістикою.

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: