fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хелловін Квест Асоціації в Одесі

25/ 10/ 2018
    Страшні маски, незвично прикрашені будинки, різноманітні фігури з плодів гарбуза, містика, сміх і веселощі, видурювання смаколиків - всі ці асоціації виникають із дедалі популярнішим в Україні святом - Хелловін. Тому, 25 жовтня напередодні всюдисущої Хелловіноманії представники членських компаній взяли участь у тематичному Квесті Асоціації в Одесі. Сюжетом гри було обрано «Спіритичний сеанс». Цей загадковий та моторошний сценарій було обрано згідно до настрою свята. Протягом всього вечора кожен з учасників вимушений був спостерігати за гравцями і шукати підказки, за якими можна було б викрити вбивцю лорда, відомого промисловця. Його тіло знайшли під вікном власного будинку, так ніби-то лорд з нього викинувся... Наші гості чудово впоралися із завданням і з цікавістю та захопленням пройшли квест. Завершивши гру, учасники мали нагоду поспілкуватися між собою, знайти нові корисні контакти. Практика взаємовигідних звязків проникла в усі сфери нашого життя, але саме для бізнесу корисні знайомства відіграють найважливішу роль. І, як відомо, саме взаємодія з людьми здатна зрушити бізнес з мертвої точки. Дякуємо Questoria Odesa за вже четверту цікаву спільну гру, а всім учасникам за активність та проявлену творчість під час вирішення завдань!
01/

 

Страшні маски, незвично прикрашені будинки, різноманітні фігури з плодів гарбуза, містика, сміх і веселощі, видурювання смаколиків – всі ці асоціації виникають із дедалі популярнішим в Україні святом – Хелловін. Тому, 25 жовтня напередодні всюдисущої Хелловіноманії представники членських компаній взяли участь у тематичному Квесті Асоціації в Одесі.

Сюжетом гри було обрано «Спіритичний сеанс». Цей загадковий та моторошний сценарій було обрано згідно до настрою свята. Протягом всього вечора кожен з учасників вимушений був спостерігати за гравцями і шукати підказки, за якими можна було б викрити вбивцю лорда, відомого промисловця. Його тіло знайшли під вікном власного будинку, так ніби-то лорд з нього викинувся… Наші гості чудово впоралися із завданням і з цікавістю та захопленням пройшли квест.

Завершивши гру, учасники мали нагоду поспілкуватися між собою, знайти нові корисні контакти. Практика взаємовигідних зв’язків проникла в усі сфери нашого життя, але саме для бізнесу корисні знайомства відіграють найважливішу роль. І, як відомо, саме взаємодія з людьми здатна зрушити бізнес з мертвої точки. Дякуємо Questoria Odesa за вже четверту цікаву спільну гру, а всім учасникам за активність та проявлену творчість під час вирішення завдань!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: