fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Грузія стає ближче: SkyUp виконав перші рейси Львів – Батумі та Харків – Тбілісі

30/ 04/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp виконала перші рейси за напрямками Львів – Батумі – Львів та Харків – Тбілісі – Харків. При цьому вже завтра, 30 квітня 2021 р., розпочинається також польотна програма з Одеси до Тбілісі. Квитки доступні на сайті skyup.aero. Цього року відкривати Грузію разом зі SkyUp надзвичайно просто. Польотні програми до столиці країни, Тбілісі, й до чорноморського курорту Батумі відкриті чи вже незабаром відкриються не тільки з Києва, але й із Запоріжжя, Львова, Одеси та Харкова. Інформація щодо перетину кордону Наразі для потрапляння в Грузію необхідно мати негативний ПЛР-тест, проведений не більш ніж за 72 години до поїздки. Також на 3-й день перебування в країні туристи мають обов’язково пройти додаткове ПЛР-тестування за свій рахунок; перед перетином державного кордону необхідно заповнити спеціальну анкету, вказавши історію поїздок за останні 14 днів. При цьому всі особи, які перебували у Великобританії протягом останніх двох тижнів, будуть поміщені в обов’язковий карантин на 12 днів після в’їзду. У цьому випадку ПЛР-тести непотрібні. Для комфортної подорожі та уникнення непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Авіакомпанія SkyUp виконала перші рейси за напрямками Львів – Батумі – Львів та Харків – Тбілісі – Харків. При цьому вже завтра, 30 квітня 2021 р., розпочинається також польотна програма з Одеси до Тбілісі.

Квитки доступні на сайті skyup.aero.

Цього року відкривати Грузію разом зі SkyUp надзвичайно просто. Польотні програми до столиці країни, Тбілісі, й до чорноморського курорту Батумі відкриті чи вже незабаром відкриються не тільки з Києва, але й із Запоріжжя, Львова, Одеси та Харкова.

Інформація щодо перетину кордону

  • Наразі для потрапляння в Грузію необхідно мати негативний ПЛР-тест, проведений не більш ніж за 72 години до поїздки. Також на 3-й день перебування в країні туристи мають обов’язково пройти додаткове ПЛР-тестування за свій рахунок;
  • перед перетином державного кордону необхідно заповнити спеціальну анкету, вказавши історію поїздок за останні 14 днів. При цьому всі особи, які перебували у Великобританії протягом останніх двох тижнів, будуть поміщені в обов’язковий карантин на 12 днів після в’їзду. У цьому випадку ПЛР-тести непотрібні.

Для комфортної подорожі та уникнення непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: