fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GRC Ukraine святкує 17-річчя!

11/ 05/ 2021
  Інформація надана grc.ua При використанні матеріалів гіперпосилання обов’язкове Ми готуємося до святкування дня народження та прагнемо зробити GRC кращим та зручнішим для Вас. Саме з Вашою допомогою ми хотіли б дізнатися, що важливо для Вас під час вибору job-порталу та як Ви оцінюєте наш портал. Голосувати! Робота з дому: 35% українських співробітників обладнали домашній офіс. Весняний карантин в черговий раз відправив співробітників українських компаній додому. Аналітики grc.ua запитали шукачів та роботодавців як віддалена робота вплинула на ефективність їх роботи. Третина опитуваних відмітили, що робота з дому не викликає  негативу і в них є все необхідне аби повноцінно виконувати робочі обов’язки. Водночас, 18.8% репондентів відповіли, що працювати з дому їм не комфортно через перебування вдома інших членів родини. Ще у 14.3%  професійна сфера не дозволяє працювати віддалено. Вебінар “Стратегічне лідерство – гра в довгу” від кадрового порталу grc.ua та EdinburghBusiness School at House of Knowledge Вебінар вібудеться 12 травня о 16.00. Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням. Спікери: Наталія Кривда, академічна радниця МВА-програми Единбурзької бізнес-школи в Україні та тьюторка програми “Лідерство: теорія та практика”, академічна директорка платформи міжнародних освітніх програм і сертифікацій House of Knowledge, докторка філософських наук, професорка КНУТШ.  Олександр Мельников, керівник напряму Executive Search в grc.ua. Модератор події: Лариса Онипко, HR-експерт з 15-річним досвідом роботи.

Інформація надана grc.ua

При використанні матеріалів гіперпосилання обов’язкове

Ми готуємося до святкування дня народження та прагнемо зробити GRC кращим та зручнішим для Вас. Саме з Вашою допомогою ми хотіли б дізнатися, що важливо для Вас під час вибору job-порталу та як Ви оцінюєте наш портал. Голосувати!

Робота з дому: 35% українських співробітників обладнали домашній офіс

Весняний карантин в черговий раз відправив співробітників українських компаній додому. Аналітики grc.ua запитали шукачів та роботодавців як віддалена робота вплинула на ефективність їх роботи.

Третина опитуваних відмітили, що робота з дому не викликає  негативу і в них є все необхідне аби повноцінно виконувати робочі обов’язки. Водночас, 18.8% репондентів відповіли, що працювати з дому їм не комфортно через перебування вдома інших членів родини. Ще у 14.3%  професійна сфера не дозволяє працювати віддалено.

Вебінар “Стратегічне лідерство – гра в довгу” від кадрового порталу grc.ua та EdinburghBusiness School at House of Knowledge

Вебінар вібудеться 12 травня о 16.00.

Участь безкоштовна, реєстрація за посиланням.

Спікери:

Наталія Кривда, академічна радниця МВА-програми Единбурзької бізнес-школи в Україні та тьюторка програми “Лідерство: теорія та практика”, академічна директорка платформи міжнародних освітніх програм і сертифікацій House of Knowledge, докторка філософських наук, професорка КНУТШ. 

Олександр Мельников, керівник напряму Executive Search в grc.ua.

Модератор події: Лариса Онипко, HR-експерт з 15-річним досвідом роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: