fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Готуємо лижі заздалегідь: SkyUp анонсує зимові рейси до Попрада та Софії

09/ 09/ 2021
  Осінь тільки розпочалась, а справжні поціновувачі гірськолижних трас уже планують зимові подорожі. Для всіх, хто прагне проїхатись по свіжому снігу зі схилів Татр чи Вітоші, SkyUp Airlines анонсує рейси до Попрада (Словаччина) та Софії (Болгарія). Квитки вже на сайті skyup.aero. Київ — Попрад — Київ Рейси стартують 26 грудня 2021 р. й виконуватимуться щочетверга й щонеділі. Київ — Софія — Київ Польотна програма відкривається 29 грудня 2021 р., а літаки відправлятимуться раз на тиждень: перші рейси відбудуться у середу й вівторок, а далі — кожен четвер. Попрад — невеличке старовинне місто відоме всім фанатам гірських і бігових лиж. Саме звідси починаються маршрути на всі ключові траси Високих Татр. Столиця Болгарії Софія знаходиться поблизу гірського масиву Вітоша, що дозволяє поєднати поїздки в гори з відпочинком у місті. Лижні курорти поблизу Попрада у Словацьких Татрах, а також швидкі траси Вітоші в Болгарії доповнюють зимову програму SkyUp Airlines: шанувальникам активного відпочинку доступні також рейси до Зальцбурга в австрійських Альпах. Актуальні правила в’їзду до країн можна дізнатись на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

Осінь тільки розпочалась, а справжні поціновувачі гірськолижних трас уже планують зимові подорожі. Для всіх, хто прагне проїхатись по свіжому снігу зі схилів Татр чи Вітоші, SkyUp Airlines анонсує рейси до Попрада (Словаччина) та Софії (Болгарія). Квитки вже на сайті skyup.aero.

Київ — Попрад — Київ

Рейси стартують 26 грудня 2021 р. й виконуватимуться щочетверга й щонеділі.

Київ — Софія — Київ

Польотна програма відкривається 29 грудня 2021 р., а літаки відправлятимуться раз на тиждень: перші рейси відбудуться у середу й вівторок, а далі — кожен четвер.

Попрад — невеличке старовинне місто відоме всім фанатам гірських і бігових лиж. Саме звідси починаються маршрути на всі ключові траси Високих Татр.

Столиця Болгарії Софія знаходиться поблизу гірського масиву Вітоша, що дозволяє поєднати поїздки в гори з відпочинком у місті.

Лижні курорти поблизу Попрада у Словацьких Татрах, а також швидкі траси Вітоші в Болгарії доповнюють зимову програму SkyUp Airlines: шанувальникам активного відпочинку доступні також рейси до Зальцбурга в австрійських Альпах.

Актуальні правила в’їзду до країн можна дізнатись на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: