fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Голова правління ОТП Банку увійшов до рейтингу найкращих топменеджерів України, — журнал «Фокус»

04/ 06/ 2021
  Володимир Мудрий. Голова правління ОТП Банку Голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий увійшов до рейтингу найкращих топменеджерів України, що налічує 36 СЕО з 12 найзначущих галузей економіки за версією журналу «Фокус», та став одним з трьох банкірів, включених до цього рейтингу. Окрім фінансового сектору до рейтингу потрапили топ-менеджери з аграрного сектору, промисловості, рітейлу, ІТ, енергетики та нафтогазу, алкогольного та авторинку, харчової промисловості, нерухомості, фармацевтики та телекому. У процесі підготовки рейтингу Фокус провів опитування 30 галузевих експертів, аналітиків та учасників ринку, які аналізували перелік претендентів та виставляли їм бали за шкалою від 0 до 10 по наступним параметрам: публічність, досягнення на посаді, репутація, впливовість. Бали сумувались  та формували загальний бал по кожному учаснику. СЕО, які отримали найбільше балів, увійшли у вказаний рейтинг. Як відзначають автори, «вже у 2021 році стало очевидно, що прибуток та маржинальність бізнесу — прекрасні, але не головні речі. Важливішими є люди та їхні рішення, адже саме вони впливають на підсумковий стан компанії, її фінансові показники та EBITBA». «І під час кризи виграє той, хто залучив на свій бік сміливих та професійних управлінці. Адже у складні часи бренд, історія та навіть кількість ресурсів відіграють менше роль, ніж особистості, що очолюють бізнес», — підкреслює журнал «Фокус».  В. Мудрий посідає позицію голови правління ОТП Банку в Україні з жовтня 2020 р. До призначення входив у правління банку та відповідав за розвиток роздрібного бізнесу. Усього в ОТП Групі в Україні працює 16 років,  має дві вищих освіти—економічний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки за спеціальністю «Фінанси і кредит», Krannert Business School (США) та Tias Nimbas Business School (Нідерланди), ступінь EMBA за спеціальністю «міжнародний менеджмент». Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Володимир Мудрий

Голова правління ОТП Банку

Голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий увійшов до рейтингу найкращих топменеджерів України, що налічує 36 СЕО з 12 найзначущих галузей економіки за версією журналу «Фокус», та став одним з трьох банкірів, включених до цього рейтингу.

Окрім фінансового сектору до рейтингу потрапили топ-менеджери з аграрного сектору, промисловості, рітейлу, ІТ, енергетики та нафтогазу, алкогольного та авторинку, харчової промисловості, нерухомості, фармацевтики та телекому.

У процесі підготовки рейтингу Фокус провів опитування 30 галузевих експертів, аналітиків та учасників ринку, які аналізували перелік претендентів та виставляли їм бали за шкалою від 0 до 10 по наступним параметрам: публічність, досягнення на посаді, репутація, впливовість. Бали сумувались  та формували загальний бал по кожному учаснику. СЕО, які отримали найбільше балів, увійшли у вказаний рейтинг.

Як відзначають автори, «вже у 2021 році стало очевидно, що прибуток та маржинальність бізнесу — прекрасні, але не головні речі. Важливішими є люди та їхні рішення, адже саме вони впливають на підсумковий стан компанії, її фінансові показники та EBITBA». «І під час кризи виграє той, хто залучив на свій бік сміливих та професійних управлінці. Адже у складні часи бренд, історія та навіть кількість ресурсів відіграють менше роль, ніж особистості, що очолюють бізнес», — підкреслює журнал «Фокус». 

В. Мудрий посідає позицію голови правління ОТП Банку в Україні з жовтня 2020 р. До призначення входив у правління банку та відповідав за розвиток роздрібного бізнесу. Усього в ОТП Групі в Україні працює 16 років,  має дві вищих освіти—економічний факультет Волинського державного університету ім. Лесі Українки за спеціальністю «Фінанси і кредит», Krannert Business School (США) та Tias Nimbas Business School (Нідерланди), ступінь EMBA за спеціальністю «міжнародний менеджмент».

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: