fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

GOLAW запрошує на вебінар «Як уникнути помилок при скороченні працівників?»

03/ 07/ 2018
  Дата: 05/07/2018 Час: 16:00 Реєстрація безкоштовна: за посиланням https://goo.gl/1qp2iv Неважливо, скорочуєте Ви посаду комерційного директора чи прибиральниці – трудове законодавство однакове для всіх, а чинний Кодекс законів про працю України 1972 року захищає, в першу чергу, інтереси працівника. Сьогодні скорочення є однією з найпоширеніших підстав для звільнення працівників. Помилки при скороченні можуть призвести до поновлення працівника на роботі в судовому порядку, стягнення з компанії значної суми коштів за час вимушеного прогулу звільненого працівника, а також стати причиною перевірки Держпраці. Чітке дотримання законодавства та правильна послідовність дій при скороченні штату допоможуть роботодавцю уникнути негативних наслідків скорочення та не витрачати час і кошти на судову тяганину. Під час нашого вебінару старший юрист, адвокат Катерина Цвєткова поділиться з Вами основними правилами скорочення працівників на підставі п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП України, спираючись на власний досвід та приклади з реальних судових справ. Ви дізнаєтесь про найбільш типові помилки при проведенні скорочень та отримаєте професійні поради для мінімізації ризиків. Зокрема, поговоримо про таке: детальний алгоритм скорочення працівників; категорії працівників, яких не можна скорочувати; вакансії, які потрібно пропонувати працівникам; документальне оформлення звільнення, в тому числі, якщо працівник відмовляється підписувати документи; типові помилки роботодавців при скороченні, які призводять до поновлення працівників на роботі; актуальна судова практика у трудових спорах про поновлення на роботі. Реєстрація доступна за посиланням:  https://goo.gl/1qp2iv Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Підтвердження реєстрації буде надіслано на Ваш email. Подальшу інформацію щодо проведення вебінару Ви отримаєте електронною поштою. Презентаційні матеріали, використані під час заходу, будуть надіслані учасникам вебінару після завершення його трансляції.

Дата: 05/07/2018

Час: 16:00

Реєстрація безкоштовна: за посиланням https://goo.gl/1qp2iv

Неважливо, скорочуєте Ви посаду комерційного директора чи прибиральниці – трудове законодавство однакове для всіх, а чинний Кодекс законів про працю України 1972 року захищає, в першу чергу, інтереси працівника.

Сьогодні скорочення є однією з найпоширеніших підстав для звільнення працівників. Помилки при скороченні можуть призвести до поновлення працівника на роботі в судовому порядку, стягнення з компанії значної суми коштів за час вимушеного прогулу звільненого працівника, а також стати причиною перевірки Держпраці.

Чітке дотримання законодавства та правильна послідовність дій при скороченні штату допоможуть роботодавцю уникнути негативних наслідків скорочення та не витрачати час і кошти на судову тяганину.

Під час нашого вебінару старший юрист, адвокат Катерина Цвєткова поділиться з Вами основними правилами скорочення працівників на підставі п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП України, спираючись на власний досвід та приклади з реальних судових справ. Ви дізнаєтесь про найбільш типові помилки при проведенні скорочень та отримаєте професійні поради для мінімізації ризиків.

Зокрема, поговоримо про таке:

  • детальний алгоритм скорочення працівників;
  • категорії працівників, яких не можна скорочувати;
  • вакансії, які потрібно пропонувати працівникам;
  • документальне оформлення звільнення, в тому числі, якщо працівник відмовляється підписувати документи;
  • типові помилки роботодавців при скороченні, які призводять до поновлення працівників на роботі;
  • актуальна судова практика у трудових спорах про поновлення на роботі.

Реєстрація доступна за посиланням:  https://goo.gl/1qp2iv

Звертаємо Вашу увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою. Підтвердження реєстрації буде надіслано на Ваш email.

Подальшу інформацію щодо проведення вебінару Ви отримаєте електронною поштою.

Презентаційні матеріали, використані під час заходу, будуть надіслані учасникам вебінару після завершення його трансляції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: