fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-клімат України: глобальний огляд

13/ 09/ 2017
  Ми дізналися про економічні настрої на 2018-й рік від ключових інвесторів країни в рамках спецподії Global Outlook: Ukraines Business Climate. Усі присутні почули прогнози від керівників великих бізнесів, які працюють у абсолютно різних галузях: Томаш Фіала, Dragon Capital, розповів про макроекономічні тенденції та барєри, які все ще заважають бізнесу почуватися більш впевнено. Найголовнішими, на жаль, залишаються - корупція та суди. Парамжит Калон, АрселорМіттал Кривий Ріг, говорив про прогрес у металургійному секторі та очікування від 2018 року. Розповів, що Україна має великий потенціал, однак існують певні недоліки, що дійсно заважають працювати в нормальному режимі, як наприклад, недосконала інфраструктура. Ансгар Борнеманн, Nestlé Україна, поділився інформацією про стан харчового сектору та свої особисті бізнес-прогнози на наступний рік. Про наш потужний IT сектор: ситуацію коментував директор Simcorp Ukraine Олександр Храбан. Про нові можливості бізнес-туризму розповів нам Назір Абдувахідов, Керівник представництва Qatar Airways в Україні. Прогнози розвитку фармацевтичної галузі висвітлив Георгій Вікторов, Голова Комітету з охорони здоровя Асоціації. І на останок, про настрої у банківському секторі - Володимир Лавренчук, Райффайзен Банк Аваль / Raiffeisen Bank Aval. Під час заходу були презентовані результати двох експертних досліджень: EBA Business Forecast та спільного з Dragon Capital та Центром економічної стратегії / Centre for Economic Strategy - Foreign Investors Survey. Обидва дослідження підтвердили, що в цілому бізнес-спільнота оптимістично дивиться у майбутнє. Дякуємо усім, хто приєднався до діалогу!

Ми дізналися про економічні настрої на 2018-й рік від ключових інвесторів країни в рамках спецподії Global Outlook: Ukraine’s Business Climate.

Усі присутні почули прогнози від керівників великих бізнесів, які працюють у абсолютно різних галузях: Томаш Фіала, Dragon Capital, розповів про макроекономічні тенденції та бар’єри, які все ще заважають бізнесу почуватися більш впевнено. Найголовнішими, на жаль, залишаються – корупція та суди.

Парамжит Калон, АрселорМіттал Кривий Ріг, говорив про прогрес у металургійному секторі та очікування від 2018 року. Розповів, що Україна має великий потенціал, однак існують певні недоліки, що дійсно заважають працювати в нормальному режимі, як наприклад, недосконала інфраструктура.

Ансгар Борнеманн, Nestlé Україна, поділився інформацією про стан харчового сектору та свої особисті бізнес-прогнози на наступний рік.

Про наш потужний IT сектор: ситуацію коментував директор Simcorp Ukraine Олександр Храбан.

Про нові можливості бізнес-туризму розповів нам Назір Абдувахідов, Керівник представництва Qatar Airways в Україні.

Прогнози розвитку фармацевтичної галузі висвітлив Георгій Вікторов, Голова Комітету з охорони здоров’я Асоціації.

І на останок, про настрої у банківському секторі – Володимир Лавренчук, Райффайзен Банк Аваль / Raiffeisen Bank Aval.

Під час заходу були презентовані результати двох експертних досліджень: EBA Business Forecast та спільного з Dragon Capital та Центром економічної стратегії / Centre for Economic Strategy – Foreign Investors Survey. Обидва дослідження підтвердили, що в цілому бізнес-спільнота оптимістично дивиться у майбутнє.

Дякуємо усім, хто приєднався до діалогу!

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: