fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Як вести бізнес в умовах війни? Дізнавайтесь на EBA Global Outlook: Economic Front

13/ 05/ 2022
  Навіть у ці надскладні часи бізнес продовжує працювати та підтримувати економічний тил. Без роботи компаній неможливо задовольнити потреби країни та армії в умовах воєнного часу. Але повномасштабна війна по-різному вплинула на різні підприємства та сектори економіки. Як саме – дізнавайтеся від керівників бізнесів з перших вуст на EBA Global Outlook: Економічний фронт. РЕЄСТРАЦІЯ Під час зустрічі генеральні директори членських компаній Асоціації поділяться досвідом роботи у воєнний час, розкажуть про стан справ у їхньому бізнесі, а також дадуть прогнози щодо подальшого стану бізнес-клімату. Приєднуйтесь до зустрічі 17 травня о 13:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас!

Навіть у ці надскладні часи бізнес продовжує працювати та підтримувати економічний тил. Без роботи компаній неможливо задовольнити потреби країни та армії в умовах воєнного часу. Але повномасштабна війна по-різному вплинула на різні підприємства та сектори економіки. Як саме – дізнавайтеся від керівників бізнесів з перших вуст на EBA Global Outlook: Економічний фронт.

РЕЄСТРАЦІЯ

Під час зустрічі генеральні директори членських компаній Асоціації поділяться досвідом роботи у воєнний час, розкажуть про стан справ у їхньому бізнесі, а також дадуть прогнози щодо подальшого стану бізнес-клімату.

Приєднуйтесь до зустрічі 17 травня о 13:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: