fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Global Outlook: Економічний фронт

  • Дата: 17/05/2022 (ВТ)
  • Мова: Українська/Англійська (з перекладом)
  • Час: 13:00 - 14:30
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Global Outlook: Економічний фронт. Дата: 17 травня2022. Час: 13:00 14:30. Мова: Українська/Англійська (з перекладом). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom.us. Навіть у ці надскладні часи бізнес продовжує працювати та підтримувати економічний тил. Без роботи компаній неможливо задовольнити потреби країни та армії в умовах воєнного часу. Але повномасштабна війна по-різному вплинула на різні підприємства та сектори економіки. Як саме – дізнавайтеся від керівників бізнесів з перших вуст на EBA Global Outlook: Економічний фронт. Під час зустрічі генеральні директори членських компаній Асоціації поділяться досвідом роботи у воєнний час, розкажуть про стан справ у їхньому бізнесі, а також дадуть прогнози щодо подальшого стану бізнес-клімату. Приєднуйтесь до зустрічі 17 травня о 13:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо на вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380979792289.

Навіть у ці надскладні часи бізнес продовжує працювати та підтримувати економічний тил. Без роботи компаній неможливо задовольнити потреби країни та армії в умовах воєнного часу. Але повномасштабна війна по-різному вплинула на різні підприємства та сектори економіки. Як саме – дізнавайтеся від керівників бізнесів з перших вуст на EBA Global Outlook: Економічний фронт.

Під час зустрічі генеральні директори членських компаній Асоціації поділяться досвідом роботи у воєнний час, розкажуть про стан справ у їхньому бізнесі, а також дадуть прогнози щодо подальшого стану бізнес-клімату.

Приєднуйтесь до зустрічі 17 травня о 13:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо на вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: