fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Global Outlook: A Winning Vision

18/ 01/ 2024
  Український бізнес та громадяни входять у новий рік з низкою масштабних викликів, серед яких економічна невизначеність, стрімкий розвиток військових технологій, та необхідність захисту національних інтересів. Враховуючи це, необхідність пошуку стратегічних рішень стає більш очевидною, ніж будь-коли. Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до заходу Global Outlook: A Winning Vision, щоб отримати краще уявлення про майбутній рік, обговорюючи ключові виклики та можливі стратегії подолання невизначеності. Збираючи разом досвідчених професіоналів і бізнес-лідерів, ми прагнемо активізувати дискусії щодо динаміки фінансового регулювання та інструментів страхування від воєнних ризиків, досліджувати перспективи оборонної та військової промисловості та їхню роль у захисті національних інтересів, а також сприяти польсько-українському діалогу, щоб розвивати ділові звязки. Захід відбудеться як офлайн, так і онлайн 14 лютого о 10:00 за київським часом. Зареєструватися Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі. На цей захід ми запрошуємо тільки двох представників від кожної компанії-учасника приєднатися до нас офлайн. При цьому кожен охочий зможе приєднатися онлайн. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Український бізнес та громадяни входять у новий рік з низкою масштабних викликів, серед яких економічна невизначеність, стрімкий розвиток військових технологій, та необхідність захисту національних інтересів. Враховуючи це, необхідність пошуку стратегічних рішень стає більш очевидною, ніж будь-коли.

Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до заходу “Global Outlook: A Winning Vision”, щоб отримати краще уявлення про майбутній рік, обговорюючи ключові виклики та можливі стратегії подолання невизначеності. Збираючи разом досвідчених професіоналів і бізнес-лідерів, ми прагнемо активізувати дискусії щодо динаміки фінансового регулювання та інструментів страхування від воєнних ризиків, досліджувати перспективи оборонної та військової промисловості та їхню роль у захисті національних інтересів, а також сприяти польсько-українському діалогу, щоб розвивати ділові зв’язки. Захід відбудеться як офлайн, так і онлайн 14 лютого о 10:00 за київським часом.

Зареєструватися

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі. На цей захід ми запрошуємо тільки двох представників від кожної компанії-учасника приєднатися до нас офлайн. При цьому кожен охочий зможе приєднатися онлайн.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: