fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Global Outlook: A Winning Vision

  • Дата: 14/02/2024 (СР)
  • Мова: українська (з перекладом)
  • Час: 10:00 - 14:30
  • Початок реєстраціїо 09:00
Місце проведення:

Готель «Інтерконтиненталь» (вул. Велика Житомирська, 2А)

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Global Outlook: A Winning Vision. Дата: 14 лютого2024. Час: 10:00 14:30. Мова: українська (з перекладом). Початок реєстрації о 09:00. Місце проведення: Готель «Інтерконтиненталь» (вул. Велика Житомирська, 2А). Реєстрація офлайн закрита! Український бізнес та громадяни входять у новий рік з низкою масштабних викликів, серед яких економічна невизначеність, стрімкий розвиток військових технологій, та необхідність захисту національних інтересів. Враховуючи це, необхідність пошуку стратегічних рішень стає більш очевидною, ніж будь-коли. Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до заходу Global Outlook: A Winning Vision, щоб отримати краще уявлення про майбутній рік, обговорюючи ключові виклики та можливі стратегії подолання невизначеності. Збираючи разом досвідчених професіоналів і бізнес-лідерів, ми прагнемо активізувати дискусії щодо динаміки фінансового регулювання та інструментів страхування від воєнних ризиків, досліджувати перспективи оборонної та військової промисловості та їхню роль у захисті національних інтересів, а також сприяти польсько-українському діалогу, щоб розвивати ділові звязки. Захід відбудеться як офлайн, так і онлайн 14 лютого о 10:00 за київським часом. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі. На цей захід ми запрошуємо тільки двох представників від кожної компанії-учасника приєднатися до нас офлайн. При цьому кожен охочий зможе приєднатися онлайн. Будь ласка, зверніть увагу, що лише члени EBA та GB4U запрошені взяти участь у заході. Якщо ви ще не є учасником, зв’яжіться з нашою командою розвитку бізнесу [email protected]. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Реєстрація офлайн закрита!

Український бізнес та громадяни входять у новий рік з низкою масштабних викликів, серед яких економічна невизначеність, стрімкий розвиток військових технологій, та необхідність захисту національних інтересів. Враховуючи це, необхідність пошуку стратегічних рішень стає більш очевидною, ніж будь-коли.

Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас долучитися до заходу “Global Outlook: A Winning Vision”, щоб отримати краще уявлення про майбутній рік, обговорюючи ключові виклики та можливі стратегії подолання невизначеності. Збираючи разом досвідчених професіоналів і бізнес-лідерів, ми прагнемо активізувати дискусії щодо динаміки фінансового регулювання та інструментів страхування від воєнних ризиків, досліджувати перспективи оборонної та військової промисловості та їхню роль у захисті національних інтересів, а також сприяти польсько-українському діалогу, щоб розвивати ділові зв’язки. Захід відбудеться як офлайн, так і онлайн 14 лютого о 10:00 за київським часом.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни у розкладі. На цей захід ми запрошуємо тільки двох представників від кожної компанії-учасника приєднатися до нас офлайн. При цьому кожен охочий зможе приєднатися онлайн.

Будь ласка, зверніть увагу, що лише члени EBA та GB4U запрошені взяти участь у заході. Якщо ви ще не є учасником, зв’яжіться з нашою командою розвитку бізнесу [email protected].

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: