fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ГК «G.R. Agro» впроваджує систему безоплатного зберігання

26/ 04/ 2021
  На початку 2021 року компанія «G.R. Agro» запустила 1 етап із впровадження платформи SAP Business Оne – системи консолідації та управління фінансами, продажами, закупівлями, складськими запасами, виробництвом, відносинами з клієнтами. З початку нового сезону (01.07.2021), ГК «G.R. Agro» – впроваджує систему безоплатного зберігання на весь період без обмежень, на всіх елеваторах компанії, для виробників сільськогосподарської продукції. Система безоплатного зберігання передбачає: Приймання та зберігання товару елеваторах ГК «G.R. Agro». Відсутність додаткових платежів за зберігання зерна. Можливість продажу зі складу зерна будь-якій компанії, яка акредитована на елеваторах ГК «G.R. Agro». Ми пропонуємо сільгоспвиробникам стати першопроходьцями, абсолютно нового і унікального online торгового майданчика без додаткових витрат на зберігання на протязі всього сезону. Online торговий майданчик розроблений фахівцями ГК «G.R. Agro» обєднує всіх учасників ринку: Виробників сільськогосподарської продукції; Трейдингові компанії; Компанії з переробки сільськогосподарської продукції. Ціль online торгового майданчика – вирішення проблеми сільгоспвиробника із зберігання, логістики та продажу врожаю за найвигіднішою ціною одним пакетом.

На початку 2021 року компанія «G.R. Agro» запустила 1 етап із впровадження платформи SAP Business Оne – системи консолідації та управління фінансами, продажами, закупівлями, складськими запасами, виробництвом, відносинами з клієнтами.

З початку нового сезону (01.07.2021), ГК «G.R. Agro» – впроваджує систему безоплатного зберігання на весь період без обмежень, на всіх елеваторах компанії, для виробників сільськогосподарської продукції.

Система безоплатного зберігання передбачає:

  • Приймання та зберігання товару елеваторах ГК «G.R. Agro».
  • Відсутність додаткових платежів за зберігання зерна.
  • Можливість продажу зі складу зерна будь-якій компанії, яка акредитована на елеваторах ГК «G.R. Agro».

Ми пропонуємо сільгоспвиробникам стати першопроходьцями, абсолютно нового і унікального online торгового майданчика без додаткових витрат на зберігання на протязі всього сезону.

Online торговий майданчик розроблений фахівцями ГК «G.R. Agro» об’єднує всіх учасників ринку:

  • Виробників сільськогосподарської продукції;
  • Трейдингові компанії;
  • Компанії з переробки сільськогосподарської продукції.

Ціль online торгового майданчика – вирішення проблеми сільгоспвиробника із зберігання, логістики та продажу врожаю за найвигіднішою ціною одним пакетом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: