fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Гарячий грудень: більше напрямків, нові правила на борту і SmartTicket

18/ 01/ 2021
  У грудні ми анонсували аж шість нових маршрутів, з яких за трьома вже почали літати, і запустили продаж квитків через SmartTicket. Пам’ятаємо і про безпеку під час подорожей, тож нагадали про правила поведінки на борту. Але спочатку традиційно ділимося основними показниками. Про головне — у цифрах Згідно з внутрішніми статистичними даними SkyUp Airlines*, у грудні ми вчасно виконали 71,3% рейсів. Всього ми виконали 390 міжнародних рейсів: чартерних — 292, регулярних — 98. Перевезли 58 849 пасажирів, з них чартерними рейсами — 48 200 осіб, регулярними — 10 649. Також пасажирськими рейсами ми транспортували 23 тонни вантажу та виконали сім вантажних рейсів, якими перевезли ще 128,9 тонни вантажу. Ще більше Німеччини У листопаді ми вже розповідали про новий маршрут Київ — Берлін. А у грудні анонсували ще три абсолютно нових маршрути: Київ — Гамбург, Київ — Дюссельдорф та Київ — Штутгарт. Після відкриття кордонів подорожувати Німеччиною зі SkyUp буде легко і зручно — починайте знайомство з країною з Берліна, а додому повертайтеся вже зі Штутгарта. Болгарія і Туреччина для зимового відпочинку Для любителів гірськолижного відпочинку у грудні ми відновили перельоти Київ — Софія. Також зробили ще доступнішим популярний серед наших співгромадян Стамбул — з грудня полетіти туди з нами також можна з Одеси та Львова на CityBreak чи просто так. Для зручності пасажирів на рейсах з регіонів ми збільшили норму по перевезенню багажу до 32 кг замість звичайних 23 кг.   Крім того, у грудні та січні ми виконуємо низку нерегулярних рейсів** до Грузії, Узбекистану та до Чехії, Італії, Франції. Оновили правила поведінки на борту Турбота про здоров’я — така сама складова безпеки пасажирів під час польоту, як пристебнутий ремінь чи дисциплінована поведінка. Нові реалії змінюють наші життя і наші подорожі відповідно. У грудні ми посилили правила безпеки на борту та контроль членами екіпажу за їх дотриманням. Зокрема, оновлення стосується вимоги перебування у захисній масці під час всього польоту. Подробиці про те, що можна і чого не можна робити на борту літака — у новині. Приєдналися до системи SmartTicket У грудні, після завершення тестового періоду, стартував продаж квитків SkyUp через сервіс SmartTicket. Поки що ми є єдиною авіакомпанією, з якою можна планувати подорож, використовуючи е-квиток. Подробиці про можливості і переваги сервісу — у новині. *Методика розрахунку статистики: ми враховуємо рейси з аеропортів України та в аеропорти України. З усіх цих рейсів вираховуємо ті, які запізнилися більше як на 15 хвилин, більше як на 30 хвилин, більше як на одну годину та скасовані рейси. Показник пунктуальності — це ті рейси, які вилетіли із затримкою менше як на 15 хвилин, що відповідає світовим авіастандартам **Під нерегулярним рейсом в даному випадку слід розуміти чартерний рейс зі спеціальною метою, згідно з Правилами виконання чартерних рейсів, затвердженими Наказом Міністерства транспорту України 18.05.2001 №297

У грудні ми анонсували аж шість нових маршрутів, з яких за трьома вже почали літати, і запустили продаж квитків через SmartTicket. Пам’ятаємо і про безпеку під час подорожей, тож нагадали про правила поведінки на борту. Але спочатку традиційно ділимося основними показниками.

Про головне — у цифрах

Згідно з внутрішніми статистичними даними SkyUp Airlines*, у грудні ми вчасно виконали 71,3% рейсів.

Всього ми виконали 390 міжнародних рейсів: чартерних — 292, регулярних — 98. Перевезли 58 849 пасажирів, з них чартерними рейсами — 48 200 осіб, регулярними — 10 649.

Також пасажирськими рейсами ми транспортували 23 тонни вантажу та виконали сім вантажних рейсів, якими перевезли ще 128,9 тонни вантажу.

Ще більше Німеччини

У листопаді ми вже розповідали про новий маршрут Київ — Берлін. А у грудні анонсували ще три абсолютно нових маршрути: Київ — Гамбург, Київ — Дюссельдорф та Київ — Штутгарт.

Після відкриття кордонів подорожувати Німеччиною зі SkyUp буде легко і зручно — починайте знайомство з країною з Берліна, а додому повертайтеся вже зі Штутгарта.

Болгарія і Туреччина для зимового відпочинку

Для любителів гірськолижного відпочинку у грудні ми відновили перельоти Київ — Софія.

Також зробили ще доступнішим популярний серед наших співгромадян Стамбул — з грудня полетіти туди з нами також можна з Одеси та Львова на CityBreak чи просто так. Для зручності пасажирів на рейсах з регіонів ми збільшили норму по перевезенню багажу до 32 кг замість звичайних 23 кг.  

Крім того, у грудні та січні ми виконуємо низку нерегулярних рейсів** до Грузії, Узбекистану та до Чехії, Італії, Франції.

Оновили правила поведінки на борту

Турбота про здоров’я — така сама складова безпеки пасажирів під час польоту, як пристебнутий ремінь чи дисциплінована поведінка. Нові реалії змінюють наші життя і наші подорожі відповідно. У грудні ми посилили правила безпеки на борту та контроль членами екіпажу за їх дотриманням. Зокрема, оновлення стосується вимоги перебування у захисній масці під час всього польоту. Подробиці про те, що можна і чого не можна робити на борту літака — у новині.

Приєдналися до системи SmartTicket

У грудні, після завершення тестового періоду, стартував продаж квитків SkyUp через сервіс SmartTicket. Поки що ми є єдиною авіакомпанією, з якою можна планувати подорож, використовуючи е-квиток. Подробиці про можливості і переваги сервісу — у новині.

*Методика розрахунку статистики: ми враховуємо рейси з аеропортів України та в аеропорти України. З усіх цих рейсів вираховуємо ті, які запізнилися більше як на 15 хвилин, більше як на 30 хвилин, більше як на одну годину та скасовані рейси. Показник пунктуальності — це ті рейси, які вилетіли із затримкою менше як на 15 хвилин, що відповідає світовим авіастандартам

**Під нерегулярним рейсом в даному випадку слід розуміти чартерний рейс зі спеціальною метою, згідно з Правилами виконання чартерних рейсів, затвердженими Наказом Міністерства транспорту України 18.05.2001 №297

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: