fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Гаряча кавказька зима зі SkyUp: акція на квитки в обидва кінці та багаж в Грузію й Вірменію

28/ 09/ 2021
  SkyUp Airlines зігріває зиму гарячою кавказькою гостинністю: при купівлі з 28 вересня по 6 жовтня 2021 року квитки в обидва кінці на рейси з Києва в Тбілісі, Батумі й Єреван доступні від $99*, а багаж коштуватиме всього лише одну гривню.  Квитки вже доступні на сайті skyup.aero: Для того щоб додати багаж за 1 грн під час бронювання квитка оберіть тариф (Basic/Standard/Flex). На наступній сторінці введіть свої дані й далі тисніть на кнопку «Багаж» із приміткою «акція». Після цього до обраного тарифу без багажу додається одне місце багажу вагою до 23 кг за 1 грн*; а до тарифів Standard чи Flex додається ще одне додаткове місце багажу вагою до 23 кг для тарифів Standard чи Flex за 1 грн*. Акційна пропозиція діє на рейси з 1 листопада 2021 р. по 31 березня 2022 р., однак не на всі дати вильоту. Кількість квитків за спеціальною ціною на кожному рейсі обмежена. Зимовий відпочинок у Грузії чи Вірменії — це можливість насолодитись місцевим колоритом, дізнатись про історію й культуру країн, спробувати відомі на весь світ смачні страви, а ще — це нагода проїхатись на схилах Кавказу. Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Подорожуйте безпечно та відкривайте світ разом зі SkyUp.

SkyUp Airlines зігріває зиму гарячою кавказькою гостинністю: при купівлі з 28 вересня по 6 жовтня 2021 року квитки в обидва кінці на рейси з Києва в Тбілісі, Батумі й Єреван доступні від $99*, а багаж коштуватиме всього лише одну гривню. 

Квитки вже доступні на сайті skyup.aero:

Для того щоб додати багаж за 1 грн під час бронювання квитка оберіть тариф (Basic/Standard/Flex). На наступній сторінці введіть свої дані й далі тисніть на кнопку «Багаж» із приміткою «акція».

Після цього до обраного тарифу без багажу додається одне місце багажу вагою до 23 кг за 1 грн*; а до тарифів Standard чи Flex додається ще одне додаткове місце багажу вагою до 23 кг для тарифів Standard чи Flex за 1 грн*.

Акційна пропозиція діє на рейси з 1 листопада 2021 р. по 31 березня 2022 р., однак не на всі дати вильоту. Кількість квитків за спеціальною ціною на кожному рейсі обмежена.

Зимовий відпочинок у Грузії чи Вірменії — це можливість насолодитись місцевим колоритом, дізнатись про історію й культуру країн, спробувати відомі на весь світ смачні страви, а ще — це нагода проїхатись на схилах Кавказу.

Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Подорожуйте безпечно та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: