fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ґайд з впровадження SOC: безкоштовна книга

22/ 09/ 2021
  Кажуть, що коли хочеш аби щось було зроблено належним чином, зроби це сам. Втім, чи ви впевнені, що готові докласти стільки зусиль та присвятити стільки часу кибербезпеці, скільки вона потребує? Будування цілісної системи безпеки може бути обтяжливим завданням. А може й навпаки, стати вартою та цікавою справою – все залежить від вашого підходу. Визначте власний підхід за допомогою нової електронної книги від компанії Infopulse «Впровадження SOC: три сценарії покращення рівня безпеки». Infopulse презентує нову електронну книгу, у якій ви знайдете: Що таке SOC та що саме робить його таким настільки ефективним засобом забезпечення безпеки. Як виміряти рівень зрілості безпеки вашого бізнесу та побудувати подальшу стратегію її розвитку. Кращий спосіб впровадити SOC у вашій організації, базуючись на поточному стані систем безпеки та враховуючи подальші бізнес-цілі. Завантажте електронну книгу, щоб дослідити можливості SOC та його цінність для вашого бізнесу.

Кажуть, що коли хочеш аби щось було зроблено належним чином, зроби це сам. Втім, чи ви впевнені, що готові докласти стільки зусиль та присвятити стільки часу кибербезпеці, скільки вона потребує? Будування цілісної системи безпеки може бути обтяжливим завданням. А може й навпаки, стати вартою та цікавою справою – все залежить від вашого підходу. Визначте власний підхід за допомогою нової електронної книги від компанії Infopulse «Впровадження SOC: три сценарії покращення рівня безпеки».

Infopulse презентує нову електронну книгу, у якій ви знайдете:

  • Що таке SOC та що саме робить його таким настільки ефективним засобом забезпечення безпеки.
  • Як виміряти рівень зрілості безпеки вашого бізнесу та побудувати подальшу стратегію її розвитку.
  • Кращий спосіб впровадити SOC у вашій організації, базуючись на поточному стані систем безпеки та враховуючи подальші бізнес-цілі.

Завантажте електронну книгу, щоб дослідити можливості SOC та його цінність для вашого бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: