fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

G.R. Agro відзначає річницю свого членства в Європейській Бізнес Асоціації EBA Dnipro – Dnipro Office of European Business Association

01/ 10/ 2021
  Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу організація виросла до найбільш впливового і численного обєднання бізнесу в Україні. Асоціація працює для того, щоб дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання і поліпшити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому. Відсвяткували річницю в рамках EBA Connect in Dnipro: Business Networking Meeting, яка пройшла в офісі компанії G.R. Agro (м. Дніпро)- 30.09.2021. Мета зборів на заході EBA Connect in Dnipro-знайомство, обмін новинами та проектами Асоціації, які заплановані на осінній бізнес - сезон, налагодити та розширити бізнес - звязки. Серед гостей відзначені компанії зі сфери страхування (PZU), банківського сегмента (ПриватБанк), туризму, сфери розваг (Планета кіно), а також консалтингу у сфері вирішення конфліктів (Leonova Consulting, Peace Engineer). Основним досягненням є входження операційного директора Ремпен А. до складу Координаційної Ради регіонального представництва (EBA Dniprio Office). Дана позиція є обирається шляхом голосування всіх компаній в регіоні членів Асоціації строком на 1 рік. Склад ради визначає напрямок діяльності представництва (офісу) на рік. Диплом асоціативного члена EBA урочисто вручила Катерина Присяжнюк, Керівник Дніпровського офісу комерційному директору G.R. Agro - Сух Дмитру. Компанія як член Асоціації має доступ до відкритих комітетів - платформ для визначення загальних питань та обговорення пропозицій для ефективної співпраці між бізнесом і владою. Наступний спільний захід з EBA заплановано на 8.10.2021 в рамках EBA Dnipro Best Business Practices: реновація елеватора зі 100-річною історією (Інгулецький елеватор G.R. Agro).

Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу організація виросла до найбільш впливового і численного об’єднання бізнесу в Україні.

Асоціація працює для того, щоб дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання і поліпшити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Відсвяткували річницю в рамках EBA Connect in Dnipro: Business Networking Meeting, яка пройшла в офісі компанії G.R. Agro (м. Дніпро)- 30.09.2021.

Мета зборів на заході EBA Connect in Dnipro-знайомство, обмін новинами та проектами Асоціації, які заплановані на осінній бізнес – сезон, налагодити та розширити бізнес – зв’язки.

Серед гостей відзначені компанії зі сфери страхування (PZU), банківського сегмента (ПриватБанк), туризму, сфери розваг (“Планета кіно”), а також консалтингу у сфері вирішення конфліктів (Leonova Consulting, Peace Engineer).

Основним досягненням є входження операційного директора Ремпен А. до складу Координаційної Ради регіонального представництва (EBA Dniprio Office). Дана позиція є обирається шляхом голосування всіх компаній в регіоні членів Асоціації строком на 1 рік. Склад ради визначає напрямок діяльності представництва (офісу) на рік.

Диплом асоціативного члена EBA урочисто вручила Катерина Присяжнюк, Керівник Дніпровського офісу комерційному директору G.R. Agro – Сух Дмитру.

Компанія як член Асоціації має доступ до відкритих комітетів – платформ для визначення загальних питань та обговорення пропозицій для ефективної співпраці між бізнесом і владою.

Наступний спільний захід з EBA заплановано на 8.10.2021 в рамках EBA Dnipro Best Business Practices: реновація елеватора зі 100-річною історією (Інгулецький елеватор G.R. Agro).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: