fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

G.R. Agro відкрив кредитну лінію в Creditwest Bank

09/ 07/ 2021
  Компанія G.R. Agro 5 липня 2021 підписала з Creditwest Bank довгострокову угоду з надання відновлюваної кредитної лінії.  Згідно з умовами договорів, кредитні лінії є мультивалютними. Про це повідомляє прес-служба G.R. Agro. Як зазначив операційний директор G.R. Agro Артем Ремпен, цільове призначення зазначених кредитів - задоволення сезонних потреб компанії в оборотних коштах для проведення торгових операцій. «Ми можемо використовувати ці лінії для поповнення обігових коштів та підтримки ліквідності компанії в важких умовах волатильності ринку і високу вартість зернових культур на зовнішніх ринках.  Ще одна з цілей відкриття кредитної лінії - це збільшення обсягів закупівель компанії, тому що  умови кредитування лояльні і близькі до «європейським», - пояснює Артем Ремпен. У компанії G.R. Agro c позитивом оцінюють фінансування зернового ринку України банками з іноземним капіталом.  Це в свою чергу показує потужний потенціал України на зовнішніх ринках. «Дякуємо нашим фінансовим партнерам Creditwest Bank за надану довіру до ГК G.R. Agro», - говорить Артем Ремпен.

Компанія G.R. Agro 5 липня 2021 підписала з Creditwest Bank довгострокову угоду з надання відновлюваної кредитної лінії.  Згідно з умовами договорів, кредитні лінії є мультивалютними.

Про це повідомляє прес-служба G.R. Agro.

Як зазначив операційний директор G.R. Agro Артем Ремпен, цільове призначення зазначених кредитів – задоволення сезонних потреб компанії в оборотних коштах для проведення торгових операцій.

«Ми можемо використовувати ці лінії для поповнення обігових коштів та підтримки ліквідності компанії в важких умовах волатильності ринку і високу вартість зернових культур на зовнішніх ринках.  Ще одна з цілей відкриття кредитної лінії – це збільшення обсягів закупівель компанії, тому що  умови кредитування лояльні і близькі до «європейським», – пояснює Артем Ремпен.

У компанії G.R. Agro c позитивом оцінюють фінансування зернового ринку України банками з іноземним капіталом.  Це в свою чергу показує потужний потенціал України на зовнішніх ринках.

«Дякуємо нашим фінансовим партнерам Creditwest Bank за надану довіру до ГК G.R. Agro»,говорить Артем Ремпен.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: