fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

G.R. Agro назвали основні переваги встановлення залізничних ваг на Вільногірському та Інгулецькому елеваторах

06/ 08/ 2021
  У період підготовки техбази елеваторної мережі на Вільногірському та Інгулецькому елеваторах компанії G. R. Agro змонтували залізничні ваги для зважування вагонів у точках відвантаження. З початку нового сезону стартували перевезення залізничними вагонами зерна поклажодавців в порти України. На сьогодні відвантажили та перевезли понад 45 тис. тонн зернових залізничними вагонами в бік Одеського і Миколаївського порту. За підсумками місяця очевидними стали основні переваги даного рішення для клієнтів елеваторів. А саме: відсутність повернення вагонів через перевантаження або недовантаження зі станцій на елеватори. монтаж ваг безпосередньо під бункерами відвантаження дає можливість відразу фіксувати вагу. інтеграція ПЗ ваг в програму агробізнес на дисплеї» дає можливість контролювати дані зважування клієнтам-замовникам в режимі онлайн, а також формувати історію по кожному клієнту. чіткість і своєчасність планування подачі вагонів, формування графіка навантажувальних робіт на маршрутах. збільшення швидкості і якості Завантаження маршрутів елеваторами за рахунок відсутності зайвих маневрів по території.

У період підготовки техбази елеваторної мережі на Вільногірському та Інгулецькому елеваторах компанії G. R. Agro змонтували залізничні ваги для зважування вагонів у точках відвантаження.

З початку нового сезону стартували перевезення залізничними вагонами зерна поклажодавців в порти України. На сьогодні відвантажили та перевезли понад 45 тис. тонн зернових залізничними вагонами в бік Одеського і Миколаївського порту. За підсумками місяця очевидними стали основні переваги даного рішення для клієнтів елеваторів.

А саме:

  • відсутність повернення вагонів через перевантаження або недовантаження зі станцій на елеватори.
  • монтаж ваг безпосередньо під бункерами відвантаження дає можливість відразу фіксувати вагу.
  • інтеграція ПЗ ваг в програму “агробізнес на дисплеї» дає можливість контролювати дані зважування клієнтам-замовникам в режимі онлайн, а також формувати історію по кожному клієнту.
  • чіткість і своєчасність планування подачі вагонів, формування графіка навантажувальних робіт на маршрутах.
  • збільшення швидкості і якості Завантаження маршрутів елеваторами за рахунок відсутності зайвих маневрів по території.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: