fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

G.R. Agro анонсувала включення власного автопарку до ERP системи підприємства

17/ 06/ 2021
  З початку сезону 2020/2021 року транспортування зерна автопарком G.R. Agro склала понад 350 000 тонн. У цьому році робота підрозділу велася весь сезон без простоїв і перерв, а також не відбулося так званого періоду «міжсезоння». На сьогодні автопарк компанії налічує 60 зерновозів різного компонування, власне СТО, 2 заправні станції, 5 точок відстою транспорту. У планах розширення покупка додаткових 10 одиниць автомобілів – зерновозів до кінця 2021 року. Подальше зростання і розвиток автотранспортного підрозділу компанії G.R. Agro включає в себе інтеграцію підприємства в ERP систему 2021/2022 як самостійної бізнес-одиниці. «Вибравши стратегію динамічного розвитку при збереженні високої якості послуг, що надаються і вигідною вартості для наших клієнтів, ми постійно оновлюємо автопарк, покращуємо логістичні послуги компанії. Наявність власного автопарку дає гарантію нашим замовникам про безпеку і надійність вантажоперевезень і дає високу мобільність при закупівлях на умовах FCA».

З початку сезону 2020/2021 року транспортування зерна автопарком G.R. Agro склала понад 350 000 тонн. У цьому році робота підрозділу велася весь сезон без простоїв і перерв, а також не відбулося так званого періоду «міжсезоння».

На сьогодні автопарк компанії налічує 60 зерновозів різного компонування, власне СТО, 2 заправні станції, 5 точок відстою транспорту. У планах розширення покупка додаткових 10 одиниць автомобілів – зерновозів до кінця 2021 року.

Подальше зростання і розвиток автотранспортного підрозділу компанії G.R. Agro включає в себе інтеграцію підприємства в ERP систему 2021/2022 як самостійної бізнес-одиниці.

«Вибравши стратегію динамічного розвитку при збереженні високої якості послуг, що надаються і вигідною вартості для наших клієнтів, ми постійно оновлюємо автопарк, покращуємо логістичні послуги компанії. Наявність власного автопарку дає гарантію нашим замовникам про безпеку і надійність вантажоперевезень і дає високу мобільність при закупівлях на умовах FCA».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: