fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фурнітура AXOR у новобудовах Великобританії

22/ 05/ 2023
  Географія продажів фурнітури AXOR вже давно вийшла далеко за межі України і охоплює більше 20 країн світу. Ми пишаємось представляти якісну національну продукцію, що відповідає усім міжнародним стандартам. Сьогодні ділимось із вами успіхами AXOR на ринку Великобританії, де партнери досить активно використовують нашу фурнітуру для скління новобудов. У Британії велику увагу приділяють енергоефективності, оскільки цей тренд продовжує набирати обертів. Саме тому максимальна енергоефективність – один із пріоритетів, який стоїть перед місцевими забудовниками. Тож правильний вибір віконної фурнітури для них важливий, а AXOR Industry має що запропонувати у цьому сегменті. Наприклад, збільшення кількості точок притиску дозволяє підвищити енергоефективність віконної конструкції. Крім того, значною популярністю користується прихована петльова група AXOR Elite+. В цьому випадку петлі розташовуються у фальцлюфті, тому не відбувається розрив ущільнювача, а, отже, в цих місцях не утворюється місток холоду. Також популярністю у Великобританії користується фурнітура у комплектації FirstTilt, яка є відмінним вибором для сімей з маленькими дітьми. Нагадуємо, що в цій системі змінено порядок відкривання вікна: при повороті ручки горизонтально вікно відкривається на провітрювання, а вертикально – вікно відкривається навстіж. Це забезпечує вищий рівень безпеки, а також довший строк служби фурнітури. Продовжуємо розвивати бренд якісної української фурнітури на міжнародних ринках. AXOR – якісна українська фурнітура, що підкорює світ!

Географія продажів фурнітури AXOR вже давно вийшла далеко за межі України і охоплює більше 20 країн світу. Ми пишаємось представляти якісну національну продукцію, що відповідає усім міжнародним стандартам.

Сьогодні ділимось із вами успіхами AXOR на ринку Великобританії, де партнери досить активно використовують нашу фурнітуру для скління новобудов. У Британії велику увагу приділяють енергоефективності, оскільки цей тренд продовжує набирати обертів. Саме тому максимальна енергоефективність – один із пріоритетів, який стоїть перед місцевими забудовниками. Тож правильний вибір віконної фурнітури для них важливий, а AXOR Industry має що запропонувати у цьому сегменті. Наприклад, збільшення кількості точок притиску дозволяє підвищити енергоефективність віконної конструкції. Крім того, значною популярністю користується прихована петльова група AXOR Elite+. В цьому випадку петлі розташовуються у фальцлюфті, тому не відбувається розрив ущільнювача, а, отже, в цих місцях не утворюється місток холоду.

Також популярністю у Великобританії користується фурнітура у комплектації FirstTilt, яка є відмінним вибором для сімей з маленькими дітьми. Нагадуємо, що в цій системі змінено порядок відкривання вікна: при повороті ручки горизонтально вікно відкривається на провітрювання, а вертикально – вікно відкривається навстіж. Це забезпечує вищий рівень безпеки, а також довший строк служби фурнітури.

Продовжуємо розвивати бренд якісної української фурнітури на міжнародних ринках. AXOR – якісна українська фурнітура, що підкорює світ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: