fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Французькі канікули: акція SkyUp на квитки в обидва кінці до Парижа й Ніцци

11/ 11/ 2021
  Романтичний Париж і сонячна Ніцца прекрасні в будь-яку пору року. Перевірити це можна завдяки акції SkyUp Airlines: з 11 до 17 листопада 2021 року придбати квитки Київ — Париж — Київ чи Київ — Ніцца — Київ можна лише за $119*. Спеціальна пропозиція діє на подорожі до 1 березня 2022 року за винятком дат із 24.12.2021 до 10.01.2022. Кількість акційних квитків на кожному рейсі обмежена. Подалі від холодної зими Зима в Парижі — не пік сезону, а отже ціни в готелях знижуються. При цьому місто зовсім не втрачає свого шарму, а температури навіть у січні й лютому часто тримаються вище нуля. Крім того, у листопаді та грудні місто вітає гостей різдвяними й новорічними вуличними прикрасами й передсвятковою атмосферою, а одразу після канікул починаються розпродажі. Ніцца залишається теплою й сонячною як восени, так і взимку. Вуличні тераси кафе та ресторанів тут не зачиняються, а температури інколи сягають +15ºC. Це саме та частина року, коли Французькою Рив’єрою можна насолодитись без зайвих черг і натовпів. Умови в’їзду до Франції Станом на 11 листопада 2021 року для перетину кордону дорослим і дітям віком від 12 років потрібно на вибір: надати сертифікат про повну вакцинацію однією з вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції (Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Janssen/Johnson&Johnson). При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з дати отримання вакцини Janssen і 7 днів після другого щеплення вакцинами Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield. Під час перетину кордону також буде необхідно заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19; мати негативний ПЛР-тест, зроблений не менше ніж за 72 години до вїзду або негативний експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 24 години до в’їзду. Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду до Франції на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України, а також правила перетину кордону при поверненні в Україну. Подорожуйте безпечно та відкривайте світ разом зі SkyUp. _____________ * Ціна актуальна на момент публікації. Сплачується в національній валюті за курсом НБУ на день придбання

Романтичний Париж і сонячна Ніцца прекрасні в будь-яку пору року. Перевірити це можна завдяки акції SkyUp Airlines: з 11 до 17 листопада 2021 року придбати квитки Київ — Париж — Київ чи Київ — Ніцца — Київ можна лише за $119*.

Спеціальна пропозиція діє на подорожі до 1 березня 2022 року за винятком дат із 24.12.2021 до 10.01.2022. Кількість акційних квитків на кожному рейсі обмежена.

Подалі від холодної зими

Зима в Парижі — не пік сезону, а отже ціни в готелях знижуються. При цьому місто зовсім не втрачає свого шарму, а температури навіть у січні й лютому часто тримаються вище нуля. Крім того, у листопаді та грудні місто вітає гостей різдвяними й новорічними вуличними прикрасами й передсвятковою атмосферою, а одразу після канікул починаються розпродажі.

Ніцца залишається теплою й сонячною як восени, так і взимку. Вуличні тераси кафе та ресторанів тут не зачиняються, а температури інколи сягають +15ºC. Це саме та частина року, коли Французькою Рив’єрою можна насолодитись без зайвих черг і натовпів.

Умови в’їзду до Франції

Станом на 11 листопада 2021 року для перетину кордону дорослим і дітям віком від 12 років потрібно на вибір:

  • надати сертифікат про повну вакцинацію однією з вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції (Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Janssen/Johnson&Johnson). При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з дати отримання вакцини Janssen і 7 днів після другого щеплення вакцинами Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield. Під час перетину кордону також буде необхідно заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19;
  • мати негативний ПЛР-тест, зроблений не менше ніж за 72 години до в’їзду або негативний експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 24 години до в’їзду.

Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду до Франції на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України, а також правила перетину кордону при поверненні в Україну. Подорожуйте безпечно та відкривайте світ разом зі SkyUp.

_____________

* Ціна актуальна на момент публікації. Сплачується в національній валюті за курсом НБУ на день придбання

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: