fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“Фокус уваги HR: емоційна втомленість, середня ланка керівників, well-being в умовах війни”

01/ 12/ 2022
  Ось про що,  говорили на крайньому засідання спеціалісти з Управління персоналом 24 листопада 2022 року. Антоніна Курець , HR директора PWC, поділилась з присутніми порадами,які їй  допомагають ефективно переключатись та тримати правильний фокус в управлінні персоналом в нинішніх реаліях. Для підтримки wellbeing в організації варто: Спілкуватись з працівниками. Зараз, вміння управляти станами та слухати є вкрай важливими. Запитання: як себе почуваєш?, як справи? -  доречно аби працівник відчув увагу. Активності офлайн: часткова робота з офісу, тімбілдинги, так званий «соціальний грумінг» - дуже важливі для кожної людини. Зустрічі “один на один” з працівниками для спілкування. В такому форматі людина може виговоритись, це дасть можливість підсвітити керівнику, на що звернути увагу, щоб комунікація була ефективнішою. Можливості долучатись до різних ініціатив. Важливо аби кожен працівник незалежно від займаної позиції розумів свою цінність для компанії, що з його думкою рахуються та приймають до уваги конструктивні пропозиції. Максимальне підсилення лідерів середньої ланки, адже від них багато чого залежить і про це не варто забувати керівникам вищої ланки. Щодо тренінгового інструменту, чи він ефективний та потрібен зараз? Тут відповідь однозначна - змушувати ніяк не можна, а лиш пропонувати. До прикладу, лекція про музику, кіно, архітектуру може стати чудовим інструментом аби переключитись та приємно провести час. Пані Антоніна також запропонувала увазі присутніх певні рішення для підтримки керівників середньої ланки: Сесії обміну знаннями, зустрічі на обрану тематику, обговорення живих кейсів. Ділитись своїм досвідом з життя, показати що ти жива людина - це зближує та підвищує довіру. Задавати питання Топ менеджерам аби трішки переформатувати виключно ділові відносини у площину більш відкритої комунікації. Це допоможе побачити в керівникові лідера, якого поважають і за яким йдуть. Кожен працівник візьме свій досвід HR працює як партнер. Важливо є при цьому зберігати приватність спілкування з працівниками різних ланок. Дякуємо усім присутнім за участь, Антоніні Куринець за корисну та прикладну інформацію, Олені Скибі за модерацію заходу. Тримаймо стрій! До нових зустрічей!

Ось про що,  говорили на крайньому засідання спеціалісти з Управління персоналом 24 листопада 2022 року.

Антоніна Курець , HR директора PWC, поділилась з присутніми порадами,які їй  допомагають ефективно переключатись та тримати правильний фокус в управлінні персоналом в нинішніх реаліях.

Для підтримки wellbeing в організації варто:

  • Спілкуватись з працівниками. Зараз, вміння управляти станами та слухати є вкрай важливими. Запитання: як себе почуваєш?, як справи? –  доречно аби працівник відчув увагу.
  • Активності офлайн: часткова робота з офісу, тімбілдинги, так званий «соціальний грумінг» – дуже важливі для кожної людини.
  • Зустрічі “один на один” з працівниками для спілкування. В такому форматі людина може виговоритись, це дасть можливість підсвітити керівнику, на що звернути увагу, щоб комунікація була ефективнішою.
  • Можливості долучатись до різних ініціатив. Важливо аби кожен працівник незалежно від займаної позиції розумів свою цінність для компанії, що з його думкою рахуються та приймають до уваги конструктивні пропозиції.
  • Максимальне підсилення лідерів середньої ланки, адже від них багато чого залежить і про це не варто забувати керівникам вищої ланки.

Щодо тренінгового інструменту, чи він ефективний та потрібен зараз? Тут відповідь однозначна – змушувати ніяк не можна, а лиш пропонувати. До прикладу, лекція про музику, кіно, архітектуру може стати чудовим інструментом аби переключитись та приємно провести час.

Пані Антоніна також запропонувала увазі присутніх певні рішення для підтримки керівників середньої ланки:

  • Сесії обміну знаннями, зустрічі на обрану тематику, обговорення живих кейсів. Ділитись своїм досвідом з життя, показати що ти жива людина – це зближує та підвищує довіру.
  • Задавати питання Топ менеджерам аби трішки переформатувати виключно ділові відносини у площину більш відкритої комунікації. Це допоможе побачити в керівникові лідера, якого поважають і за яким йдуть. Кожен працівник візьме свій досвід
  • HR працює як партнер. Важливо є при цьому зберігати приватність спілкування з працівниками різних ланок.

Дякуємо усім присутнім за участь, Антоніні Куринець за корисну та прикладну інформацію, Олені Скибі за модерацію заходу.

Тримаймо стрій! До нових зустрічей!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: