fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ФК «Шахтар» та SkyUp Airlines передали 750 захисних касок на потреби МВС України

11/ 07/ 2022
  750 захисних касок було придбано за кошти зібрані в рамках туру Shakhtar Global Tour for Peace, які ФК “Шахтар” та SkyUp Airlines ініціювали навесні. Їх було передано на потреби Міністерства внутрішніх справ України. Раніше на частину зібраних коштів партнери закупили та передали 1 500 аптечок для МВС України. Загальна сума, яку вдалося зібрати завдяки проєкту склала 13,2 млн грн. Навесні відбулося 5 товариських поєдинків туру, які команда зіграла в різних країнах Європи (Туреччині, Хорватії, Греції й Польщі). А загалом благодійні проєкти ФК «Шахтар» і партнерів клубу в цей період зібрали 25,6 мільйона гривень для допомоги Україні. Серія футбольних зустрічей стала можливою завдяки спільним зусиллям ФК «Шахтар», SkyUp Airlines та Міністерства закордонних справ України. Ми також вдячні представникам уряду Греції та інших країн, які відгукнулись та підтримали цю ідею. Вболіваємо за «Шахтар» і надалі та наближуємо перемогу України!

750 захисних касок було придбано за кошти зібрані в рамках туру Shakhtar Global Tour for Peace, які ФК “Шахтар” та SkyUp Airlines ініціювали навесні. Їх було передано на потреби Міністерства внутрішніх справ України. Раніше на частину зібраних коштів партнери закупили та передали 1 500 аптечок для МВС України.

Загальна сума, яку вдалося зібрати завдяки проєкту склала 13,2 млн грн.

Навесні відбулося 5 товариських поєдинків туру, які команда зіграла в різних країнах Європи (Туреччині, Хорватії, Греції й Польщі). А загалом благодійні проєкти ФК «Шахтар» і партнерів клубу в цей період зібрали 25,6 мільйона гривень для допомоги Україні. Серія футбольних зустрічей стала можливою завдяки спільним зусиллям ФК «Шахтар», SkyUp Airlines та Міністерства закордонних справ України. Ми також вдячні представникам уряду Греції та інших країн, які відгукнулись та підтримали цю ідею.

Вболіваємо за «Шахтар» і надалі та наближуємо перемогу України!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: