fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Baker McKenzie названо найвідомішим у світі брендом серед юридичних фірм восьмий рік поспіль

17/ 10/ 2017
  Фірма збільшила свій відрив в рейтингу Global Brand Index на сім балів Лондон, 10 жовтня 2017 року - Провідна міжнародна юридична фірма Baker McKenzie утримала свої позиції найвідомішого в світі юридичного бренду в рейтингу Acritas Global Elite Law Firm Brand Index 2017 року, збільшивши свій відрив на сім балів порівняно із 2016 роком. В загальному заліку наша фірма набрала 100 балів - вдвічі більше, ніж фірма, що розташувалася на другому місці. Рейтинг складено за результатами інтервю 1074 керівників юридичних департаментів найбільших міжнародних компаній світу з річним доходом понад 1 млрд. доларів США. Їм було запропоновано дати оцінку за чотирма критеріями: Baker McKenzie набрала найбільшу кількість балів за кожним критерієм рейтингу, - за впізнаваністю, прихильністю клієнтів, за частотою розгляду для залучення до транскордонних трансакцій та представництва в судових спорах в множинних юрисдикціях. Голова глобального Виконавчого комітету Baker McKenzie Пол Роулінсон (Paul Rawlinson) зазначив: Впродовж останнього року ми наполегливо працювали над поглибленням спеціалізації в окремих галузях економіки, інвестуючи в наших клієнтів і наших працівників за рахунок інновацій. До цього нас спонукає взяте на себе зобов’язання допомагати клієнтам у досягненні успіху, а це означає розуміти та передбачати їхні потреби. Нам дуже приємно, що ми зуміли значно вийти вперед,  запропонувавши послуги, які помітно виділяються на висококонкурентному ринку,  і це є результатом наполегливої та самовідданої роботи всіх наших працівників. Цим визнанням ми завдячуємо всім їм, а також лояльності та підтримці наших клієнтів.  Ліза Харт Шеперд (Lisa Hart Shepherd), Головний виконавчий директор Acritas, відзначає: Цьогоріч Baker McKenzie досягнула феноменального успіху у просуванні бренду, додатково збільшивши свій переконливий відрив. Фірма знову першою спадає на думку, коли йдеться про міжнародні юридичні послуги, і ця специфіка бренду у поєднанні із широкою географічною присутністю та сталими відносинами з компаніями, що працюють на міжнародній арені, виділяє їх серед конкурентів на ринку юриидчних послуг. Про юридичну фірму Baker McKenzie Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів www.bakermckenzie.com/ukraine

Фірма збільшила свій відрив в рейтингу Global Brand Index на сім балів

Лондон, 10 жовтня 2017 року – Провідна міжнародна юридична фірма Baker McKenzie утримала свої позиції найвідомішого в світі юридичного бренду в рейтингу Acritas Global Elite Law Firm Brand Index 2017 року, збільшивши свій відрив на сім балів порівняно із 2016 роком. В загальному заліку наша фірма набрала 100 балів – вдвічі більше, ніж фірма, що розташувалася на другому місці.

Рейтинг складено за результатами інтерв’ю 1074 керівників юридичних департаментів найбільших міжнародних компаній світу з річним доходом понад 1 млрд. доларів США. Їм було запропоновано дати оцінку за чотирма критеріями: Baker McKenzie набрала найбільшу кількість балів за кожним критерієм рейтингу, – за впізнаваністю, прихильністю клієнтів, за частотою розгляду для залучення до транскордонних трансакцій та представництва в судових спорах в множинних юрисдикціях.

Голова глобального Виконавчого комітету Baker McKenzie Пол Роулінсон (Paul Rawlinson) зазначив: “Впродовж останнього року ми наполегливо працювали над поглибленням спеціалізації в окремих галузях економіки, інвестуючи в наших клієнтів і наших працівників за рахунок інновацій. До цього нас спонукає взяте на себе зобов’язання допомагати клієнтам у досягненні успіху, а це означає розуміти та передбачати їхні потреби. Нам дуже приємно, що ми зуміли значно вийти вперед,  запропонувавши послуги, які помітно виділяються на висококонкурентному ринку,  і це є результатом наполегливої та самовідданої роботи всіх наших працівників. Цим визнанням ми завдячуємо всім їм, а також лояльності та підтримці наших клієнтів”. 

Ліза Харт Шеперд
 (Lisa Hart Shepherd), Головний виконавчий директор Acritas, відзначає: “Цьогоріч Baker McKenzie досягнула феноменального успіху у просуванні бренду, додатково збільшивши свій переконливий відрив. Фірма знову першою спадає на думку, коли йдеться про міжнародні юридичні послуги, і ця специфіка бренду у поєднанні із широкою географічною присутністю та сталими відносинами з компаніями, що працюють на міжнародній арені, виділяє їх серед конкурентів на ринку юриидчних послуг”.

Про юридичну фірму Baker McKenzie

Baker McKenzie допомагає клієнтам долати перешкоди в умовах конкуренції на світових ринках. Ми вирішуємо складні юридичні проблеми у різних країнах та галузях юридичної практики. Унікальна корпоративна культура, яка формувалася протягом 65 років, дозволяє 13 000 наших працівників розуміти специфіку місцевих ринків та працювати в різних юрисдикціях як єдина команда, зміцнюючи довіру наших клієнтів www.bakermckenzie.com/ukraine

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: