fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фінансування енергетики в Україні: “Зелене” майбутнє вже незабаром

07/ 06/ 2018
  Redcliffe Partners та Clifford Chance запрошують вас стати учасником ключової події у сфері фінансування відновлюваної енергетики в Україні. Метою нашого заходу є просування діалогу між професіоналами у сфері альтернативної енергетики, представниками інвестиційних організацій та комерційних банків щодо ефективного використання сучасних фінансових можливостей у секторі зеленої енергетики. Сектор відновлювальної енергетики в Україні зараз стрімко розвивається, чим привертає увагу інвесторів та енергетичних компаній зі всього світу. Сьогодні Україна посідає лідерські позиції серед країн, які мають найбільший потенціал з виробництва альтернативної енергетики. Цьому безпосередньо сприяє клімат, наявні земельні ресурси, а також механізми державної підтримки та пільги, що наразі діють в Україні. Серед підтверджених спікерів: Михайло Бно-Айріян, директор з комунікацій та міжнародного співробітництва НЕК «Укренерго» Ольга Єрьоміна, провідний банкір Департаменту електроенергетики ЄБРР Родіон Морозов, директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження АБ Укргазбанк Дмитро Лукомський, генеральний директор Авенстон Ріко Ванезіс, партнер Clifford Chance Frankfurt Флоріан Куцбах, радник Clifford Chance Frankfurt Олексій Сошенко, партнер Redcliffe Partners Дмитро Федорук, партнер Redcliffe Partners Очікується підтвердження від спікерів з Національної інвестиційної ради України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, а також Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Ми будемо спілкуватися на такі теми: Формування структури ринку сталої енергетики в Україні. Інтеграція у європейський ринок енергетики. Нові підходи до фінансування альтернативної енергетики в Україні. Інструменти міжнародного фінансування та їх застосування в Україні. Конференція відбудеться 14 червня у конференц-залі готелю Hilton (бул. Т. Шевченка, 30) з 15:00 до 20:30. Початок реєстрації о 14:30. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за формою: https://goo.gl/HAz9Ne Кількість місць обмежена. Реєстрація представників консалтингових компаній на захід не здійснюється. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на Nataliya.chebysheva@redcliffe-partners.com або зателефонуйте (066) 381 2857.

Redcliffe Partners та Clifford Chance запрошують вас стати учасником ключової події у сфері фінансування відновлюваної енергетики в Україні. Метою нашого заходу є просування діалогу між професіоналами у сфері альтернативної енергетики, представниками інвестиційних організацій та комерційних банків щодо ефективного використання сучасних фінансових можливостей у секторі зеленої енергетики.

Сектор відновлювальної енергетики в Україні зараз стрімко розвивається, чим привертає увагу інвесторів та енергетичних компаній зі всього світу. Сьогодні Україна посідає лідерські позиції серед країн, які мають найбільший потенціал з виробництва альтернативної енергетики. Цьому безпосередньо сприяє клімат, наявні земельні ресурси, а також механізми державної підтримки та пільги, що наразі діють в Україні.

Серед підтверджених спікерів:

 • Михайло Бно-Айріян, директор з комунікацій та міжнародного співробітництва НЕК «Укренерго»
 • Ольга Єрьоміна, провідний банкір Департаменту електроенергетики ЄБРР
 • Родіон Морозов, директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження АБ “Укргазбанк”
 • Дмитро Лукомський, генеральний директор “Авенстон”
 • Ріко Ванезіс, партнер Clifford Chance Frankfurt
 • Флоріан Куцбах, радник Clifford Chance Frankfurt
 • Олексій Сошенко, партнер Redcliffe Partners
 • Дмитро Федорук, партнер Redcliffe Partners

Очікується підтвердження від спікерів з Національної інвестиційної ради України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, а також Комітету ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Ми будемо спілкуватися на такі теми:

 • Формування структури ринку сталої енергетики в Україні.
 • Інтеграція у європейський ринок енергетики.
 • Нові підходи до фінансування альтернативної енергетики в Україні.
 • Інструменти міжнародного фінансування та їх застосування в Україні.

Конференція відбудеться 14 червня у конференц-залі готелю Hilton (бул. Т. Шевченка, 30) з 15:00 до 20:30. Початок реєстрації о 14:30.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за формою: https://goo.gl/HAz9Ne

Кількість місць обмежена. Реєстрація представників консалтингових компаній на захід не здійснюється.

Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на Nataliya.chebysheva@redcliffe-partners.com або зателефонуйте (066) 381 2857.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: