fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Exporters: Talk & Network

26/ 06/ 2024
  Український бізнес все активніше прагне вийти за межі внутрішнього ринку. Якщо ви теж зацікавлені в розширенні свого бізнесу, тоді приєднуйтесь до чергової зустрічі, яку організовують Європейська Бізнес Асоціація та OTP Bank у рамках проєкту Exporters: Talk & Network 11 липня (ЧТ) у Києві. РЕЄСТРАЦІЯ Дізнайтеся про стратегії виходу на міжнародні ринки, потенційні ризики та як їх мінімізувати, а також про важливість культурних відмінностей у веденні бізнесу за кордоном. Зокрема під час зустрічі обговоримо такі питання: Як виглядає стратегія виходу на міжнародні ринки та які ринки на сьогодні є найбільш перспективними? З якими ризиками стикається український експортер та як їх зменшити? Чи справді так важливо розуміти культурні відмінності роботи на міжнародних ринках? І як це впливає на ефективність роботи?  Реальні історії та поради від компаній, які успішно вийшли на міжнародні ринки. Звертаємо вашу увагу, що на цей захід ми запрошуємо двох представників від однієї компанії. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі! Фінансовий партнер Партнер

Український бізнес все активніше прагне вийти за межі внутрішнього ринку. Якщо ви теж зацікавлені в розширенні свого бізнесу, тоді приєднуйтесь до чергової зустрічі, яку організовують Європейська Бізнес Асоціація та OTP Bank у рамках проєкту Exporters: Talk & Network 11 липня (ЧТ) у Києві.

РЕЄСТРАЦІЯ

Дізнайтеся про стратегії виходу на міжнародні ринки, потенційні ризики та як їх мінімізувати, а також про важливість культурних відмінностей у веденні бізнесу за кордоном.

Зокрема під час зустрічі обговоримо такі питання:

  • Як виглядає стратегія виходу на міжнародні ринки та які ринки на сьогодні є найбільш перспективними?
  • З якими ризиками стикається український експортер та як їх зменшити?
  • Чи справді так важливо розуміти культурні відмінності роботи на міжнародних ринках? І як це впливає на ефективність роботи? 
  • Реальні історії та поради від компаній, які успішно вийшли на міжнародні ринки.

Звертаємо вашу увагу, що на цей захід ми запрошуємо двох представників від однієї компанії. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Фінансовий партнер

Партнер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: